Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első házasságomból született...

Első házasságomból született lányom most fog ballagni, illik meghívnunk a mostani férjem szüleit is rá? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lányod veleterk él,akkor igen. A másik nagyszülőket is.
2011. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem nyugodtan, pláne ha a lányka is szeretné! Nem tudhatom milyen a viszonyod az exeddel, meg a szüleivel, de ha már új kapcsolatod van, amiben elfogadták a lánykádat és szeretik, akkor az neki jól fog esni ha ők is ott vannak. Ez a buli a gyerekedről és neki szól,ilyenkor szerintem félre kell tenni/tudom néha nagyon nehéz, én is elváltam/ az esetleges viszályokat, mert a gyerek a lényeg. Na ez csak az én véleményem, további szép napot :))))
2011. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Persze. És az édesapa részéről is illik, tehát, jó esetben 6 pár nagyszülő lesz jelen. Ballagásra elég sok ajándékot szoktak kapni a gyerekek, gondold el, milyen boldoggá teszed a lányod egy ajándékzáporral. :)))
2011. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!"Ajándék záporra" az "igazi"(volt férjem révén)nagyszülőktől nem számítok,mert még egy csokit se vesznek semmikor(születésnapra se)a gyerekeknek....:-(

Szerencsére mostani anyósom ugyanúgy bánik velük mintha az ő unokái lennének.-Ja és nem azért nem kapnak semmit mert nem telne a nagyszüleinek rá..-

2011. márc. 10. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is elváltak és mindkét ballagásomra meghívtuk anyuékhoz az egész családot. Az övét is, meg apuét is, ott volt anyu férjének az apukája is. Bár az apai nagyanyámmal anyunak soha nem volt jó a kapcsolata és elég heves szóváltásokba is keveredtek néha, mindenki tudott normálisan viselkedni. Szerintem hívjátok meg őket is. Amúgy apu családjából csak egy ember van aki mindig is törődött és foglalkozott velem és hát ő pont nem a nagyanyám, de jó pofát vágtunk hozzájuk, mert egyszerűbb volt így letudni az egészet, mint hogy utána évekig hallgattuk volna, hogy ki kit hova nem hívott meg, meg hogy ki kivel milyen. Úgyhogy szerintem a vita elkerülése végett szóljatok nekik.
2011. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!