Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy zárjam ki a házasságomból...

Hogy zárjam ki a házasságomból a férjem családjának problémáit?

Figyelt kérdés
Főleg anyagi gondok, teljes mértékben az ő hibájukból! Annyit idegeskedünk már mi is rajta, hogy attól félek nagyobb baj lesz! Nem tudom,hogy életem végéig,hogy fogom a dolgaikat elviselni? Hogy lehet ezt kizárni?
2011. jún. 27. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Teljes mértékben sehogy. Azzal, hogy a férjedül választottad, a családját is megkaptad. Lehet persze ignorálni, úgy tenni, mintha nem lenne, de a férjed részéről érthető, ha aggódik, hisz a családja. Te pedig legyél megértő, hisz fordítva is lehetne.
2011. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez már túlmegy azon a határon,ahol megértő tud lenni az ember. Egy darabig persze az, de örökké nem lehet birkát csinálni valakiből!

2011. jún. 27. 09:46
 3/7 napietus ***** válasza:
első jól írja, gondolom nem az esküvő napján ismerted meg a családját. nagyon jól tudtad, kihez mész hozzá, és kik lesznek (általa) rokonaid. tehát most sajnos nem nagyon van választásod, megértőnek kell lenned, ha nem akarod, hogy a házasságod is rámenjen.
2011. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A férjedet megválaszthatod, a rokonokat nem igazán.
2011. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Könnyedén ki lehet zárni, amennyiben a férjed partner ehhez. Ha mindenáron aktívan be akar vonni téged is, úgy nehéz. De ha megérti, hogy ti már együtt alkottok egy külön családot, aminek megvannak a maga mindennapi gondjai, ami mellé nem hiányzik egy másik család gondja is, akkor nem fog annyira belefolyni a szülei életébe.

Nálunk bevált, de ehhez két ember kellett.

2011. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem akkor ismertem csak, akkor még nem tudta férjem sem,hogy idáig jutunk! Álmában sem gondolta volna.

Nálunk jön az első baba és szörnyen rossz, hogy nem tudunk teljesen boldogok lenni, mert azzal kell törődnünk,hogy fogjuk két felnőtt ember kezét (anyós és a férjem testvére), különben még mélyebbre süllyednek!

2011. jún. 27. 10:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Én könnyen megmondtam hogy engem nem érdekelnek az ő dolgaik külön életet kezdett velem és én csak egy emberhez mentem hozzá nem egy egész családhoz. A kapcsolatot persze rendszeresen tartsuk beszélünk egymással és járunk egymáshoz de a problémáikkal nem foglalkozom és erre megvan minden okom de ezt nagyon hosszú lenne leírni. A lényeg az hogy őket sem érdekli a mi problémáink.
2011. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!