Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a házasságotok 5-10-15-...

Milyen a házasságotok 5-10-15-20 év után? Mi az amit nem bírtok elviselni a férjetekben/feleségetekben? Megbántátok a nősülést/férjhez menést? Vagy az eddigi életed ahogy élted?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

30 évig éltünk együtt,mielőtt a párom meghalt. Nem bántuk meg a házasságunkat,és nem is volt olyan,amit nem bírtunk elviselni a másikban. Ha valami bajunk volt egymással,azt megbeszéltük. Ha kellett,akkor változtatunk rajta. A kisebb hibákat pedig elfogadtuk.

Erről szól a házasság.

2011. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon szerettem a férjemet, és úgy gondolom, igencsak toleráns voltam vele. Aztán úgy 13 évnyi házasság után, és egy év nyűglődés után elköltözött, mert talált valakit, akivel jobbnak képzelte az életét, mint ahogyan mi éltünk. El is váltunk, de egy évvel a válás után, már annyira jönne vissza, hogy az már már idegtépő. Ha visszagondolok az életünkre, be kell látnom, hogy igencsak különböző a természetünk, de ettől még tudtunk volna együtt élni. Úgy 10 évnyi házasság után kezdtem azon gondolkodni, hogy mit keresek én még mellette, hiszen neki nem sokat számítok. Nem bántam meg ennek ellenére a házasságot, mert sokat tanultam a kapcsolatból, és azért voltak szép pillanataink is.
2011. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
65%

A fölöttem írónak: eltérő természet, hasonló értékrend a kulcs a tartós kapcsolathoz. A helyedben visszafogadnám (rövid pórázon) a pasit, ha egyébként szereted. A pasik ilyenek.

Az én kapcsolatom 30+ éves, és évről évre jobb. Ha van, amit az első nap nem tudsz elviselni (a szagát, ahogy csámcsog) azt a tízezredik nap sem fogod. Ha úgy gondolkodik az életről, hogy nem tudod elfogadni, 100 év múlva sem fogadod el. A kapcsolat nem nevelés vagy agymosás...

2011. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!