Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ikrek férfi, Nyilas nő....

Ikrek férfi, Nyilas nő. Milyen a kapcsolatotok, a házasságotok?

Figyelt kérdés

Mióta vagytok együtt? Gyermeketek van?

Meséljetek a kapcsolatotokról bármit amit akartok, jót is rosszat is. Mindenre kiváncsi vagyok. Természetesen más párok is irhatnak, csak a kor, nem és csillagjegy legyen ott kérlek.


2009. nov. 12. 16:15
 1/5 anonim válasza:
4%
Miért mit számít a csillagjegy?Te komolyan azt gondolod hogy számít milyen csillagjegyben született valaki???ááá inkább nem mondok rád semmit...egyébként a csillagjegynek mi köze a párkapcsolathoz?Én úgy tudom hogy csak azt befolyásolja ki milyen ember álítólag!(persze ahány jósnő annyi félét mondanak és akkor csodálkoznak hogy a józan ember nem hisz nekik...)
2009. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
na egy példa. pl. tudom, hogy hozzám illik a Halak pasi. 3mal is találkoztam , mindre azt mondtam, naneeeee. Aki járatos az asztrológiában tudja, hogy két ember csillagjegye egy összetett , több részből álló dolog. Ismerek olyan skorpiót pl, aki csendes, rendes, kedves, a másik meg nagyszájú, "ki ha én nem" -típusú. Na ennyit erről :)
2009. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nyilas nő vagyok, ikrek Férjjel. 14 éve vagyunk házasok. 12 éves gyermekünk van és most szeretnénk egy második babát. Nagyon szépen élünk, óriási szeretetben. Az egyetlen probléma, hogy szinte minden ismerősünk irígy a boldogságunkra. El sem tudják képzelni, hogy mi miért érezzük ilyen jól magunkat. (De ez legyen az ő bajuk.)
2009. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17:27

Köszönöm a válaszodat.

Mi is igy vagyunk /nyilas nő, ikrek ffi/, nekünk egy baba van, 5 éves kapcsolat és nem tudnám azt mondani, hogy vannak köztünk problémák.

Örülök nektek, hogy ez ilyen hosszútávon is működhet és további sok-sok boldogságot kivánok!!

2009. nov. 12. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Évek óta se veled se nélküled kapcsolat.

Egyébként férjnél vagyok, de valahogy az ikrek férfiak mindig megtalálnak!

2009. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!