Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak ùj munkahelye...

Páromnak ùj munkahelye van, új munkatársakat ismert meg. Van 1 fiatal házaspár közöttük, akik közvetlen kapcsolatban állnak párommal és a feleség nem közömbös az ő számára. Legalábbis gyanús. Sejtek valamit?

Figyelt kérdés
... Párom elvitt magával a céges bulira és azt vettem észre, hogy ő másképp viszonyul a munkatársa feleségéhez. Azóta vagyok nyugtalan, mert szinte mindennap találkoznak a munka miatt. Egyébként a csaj 2 hónapos kismama és nem plázacica fajta, inkább ősasszony típus. Párom ez utóbbit jobban kedveli. Ma hívtam telòn mikor dolgozott és ùgy "produkálta" magát a telòba, itthon meg mondta, hogy ott volt xy felesège is. Most pedig 2 órája elutasította a szexuális közeledésem (1 csomò általános okkal kiegészítve), azòta netezem egyfolytában az ágybòl, le sem bírom hunyni a szemem. Szerintetek mi van ilyenkor?! Évek óta együtt vagyunk, úgy érzem elhanyagol és egyedül küzdök a kapcsolatunk kiégése ellen! Várom a véleményeket, lelki segítséget.. Köszönöm. 24 L
2011. márc. 12. 00:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Megertelek,hogy kicsit ki vagy akadva de gondolj bele meg ha a parodnak be is jon a no,hogy lenne barmi kozottuk amikor a no 2 honapos terhes es eleg valoszinu,hogy most nagy boldogsagban varja a kisbabajat a parjaval?!

Itt szerintem csak arrol lehet szo,hogy a baratod magara akarja hivni a no figyelmet,hogy erezze,hogy o meg mindig sarmos es kell masnak is. Nem erzem,hogy barmi komoly lenne...

Fel a fejjel!!

2011. márc. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baratod csak epp most megakarja mutatni, hogy o milyen jo munkas, be akar vagodni. Lehet ez a no van legkozelebb, fuzi, hogy jo riportot adjon be neki. Baratod inkabb csak az uj munka vegett csina igy, fel elveszteni, igy inkabb nyalizik a nonek, meg lehet tobb embernek is.
2011. márc. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tenyleg rossz passzban volt ezert nem kellett neki a sex.

Miota van uj munkahelye? Ez nem mindegy. Mert ha meg nagyon uj a hely akkor tenyleg lehet hogy csak be akar "epulni".

Ha szovateszed neki, akkor lehet hogy besertodik, mert alaptalanul ragalmazod. Persze neki meg lehetne annyi esze hogy ezt eszreveszi.

Nezd, te ismered. Szerintem a jo kommunikacio az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolatban. En vagyok ugy a parommal, hogy siman szova tennem neki es meg tudnank nyugodtan beszelni. Nem telefonon, hanem csendben asztalhoz leulve. Hetvegen, mikor kipihente magat, vidd el setalni majd nezz melyen a szemebe es mondd el oszinten, hogy mit erzel, mit gondolsz es teged miert bant ez az egesz dolog a novel kapcsolatban. Ha ertelmes akkor felfogja es megmagyarazza, illetve megnyugtat, hogy nincs miert aggodni mert csakis teged szeret stb.

Ha felrenez es elkezd hadovalni, akkor kezdj gyanakodni. Addig pedig ne emeszd magad, mert amig meg nem kerdezed, addig nem tudhatod. Mindegy hogy mi (valaszolok) mit sejtunk mit nem, ezt neked kell megbeszelned a paroddal.

(esetleg probalj meg te is "osasszonyos" fehernemuben kozeledni hozza holnap este :)


a lenyeg, hogy tessek megbeszelni, mert senki sem gondolatolvaso, te meg hiaba emeszted magad olyasmin ami lehet hogy csak a kis fejecsked kitalacioja.

2011. márc. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
3%
Abbol, amit irtal ugy tunik a kapcsolatotokkal valoban baj van. A parod mar masfele kacsintgat. Tehat itt az ideje, hogy te is elkezd a vegjatekot es fejezd be a kapcsolatot vele. Kerdezz ra, hogy mi van kozte es a no kozott. Ereztesd vele, hogy te nem ragaszkodsz hozza tobbe emiatt, es hogy te is keszan allsz tovabbalni. Hallgassd meg a reakciojat es az alapjan donts. Persze az elso reakcioja varhato lesz. Ezert ezt tobbszor kell megcsinalni.
2011. márc. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
34%
Úgy szeretném ilyenkor fenékbe billenteni a férfiakat. Némelyik meg is érdemelné, akkora egy .. Én is hasonló cipőben járok. Tanáccsal most nem szolgálhatok, esetleg csak abban segíthetek, hogy megbizonyosodj róla, hogy nem vagy egyedül.
2011. márc. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem féltékenykedni fölösleges .Terhes nők nem szoktak félrelépni.Még akkor is nagyon nagyon ritka ha amúgy rettenetes nagy ordas ribik.

Amúgy is ha a párod olyan típus , h megcsaljon akkor meg is fog , ha nem vele akkor mással és ha nagy drámákat rendezel akkor még hamarabb és még többször.

Sokkal inkább aggaszt az , h elutasította a közeledésed.Vannak olyan férfiak akiknek nem kell a szex?

Máskor is volt már ilyen , h elutasított?Biztos jól közeledtél hozzá?Mert nekem sokkal jobban bejön amikor csak finoman kelletti magát a nő mint amikor rámmászik és szó szerint meg akar erőszakolni:)Ezeket a technikákat minden nő tudja .

A munkahelyi flörtök az élet szerves részei , nekem is riszálja magát majdnem minden nőci akivel csak üzleti kapcsolatban vagyok és én is adom alájuk a lovat a játékban .Mert nem lehet hidegen vagy ellenszenvesen viselkedni mindig. Nem természetes, főleg olyankor amikor egymásra vagyunk utalva .De mivelhogy nem vagyok komolytalan férj és a páromat sokkal jobban tisztelem és benne saját magamat nem rohanok az ágyba más nőkkel kamaszos indíttatásokból.Ennek pedig nem függvénye az, h párom mennyire féltékeny vagy sem.

Amúgy is ha avval alázna, h olyannak nézne és nyíltan feszegetné ezt a kérdést, megbántana.És ez igaz fordítva is ha féltékeny lennék rá ezzel már le is hurváznám. Márpedig akkor teljes joggal kergethetne a seprűvel a házkörül nem mint most teljesen ááártatalanul csak azért mert nem töröltem le rendesen (szerinte) a cipőm amikor bejöttem.

:)

2011. márc. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az új munkáját bő 1 hónapja végzi, értem én, hogy be kell illeszkednie. Soha nem ütötte fel a fejét a féltékenység.(Ő sokkal érzékenyebb erre a témára, mint én, még a kamaszkori "szerelmekről" se tudtam neki mesélni anélkül, hogy a mai napig ne tegyen szemrehányást vagy megjegyzést velük kapcsolatban, pedig több éves kapcsolataim voltak ő előtte.) Mostanában kicsit többet veszekedünk (egyébként szinte példaértékű volt a kapcsolatunk, óriási szerelem volt a miénk, eljegyzés majd házasság követte a kapcsolatunkat), most sem annyira komoly a helyzet (nem válnánk el az biztos) de éppen elég ramaty ahhoz, hogy ne érezzem magam nőnek mostanában. Egyébként nem jellemző kimondottan, hogy elutasítana de most, hogy ilyen passzban vagyok felért egy "utolsó döféssel". (felért volna :P)Én szépen közeledtem hozzá, bebújtam mellé az ágyikóba, simogattam (itt-ott), puszilgattam az arcát, száját próbáltam, de úgy 1 perc próbálkozás után mondta, hogy fáj a feje, hasa és fáradt is.. Szépen próbálta menteni a helyzetet de ez már elég is volt.. :( Ma is dolgozik (most ment el) és boldogtalan vagyok amiért nem tudunk beszélni, kicsit már bele is fáradtam a dolgokba.. Épp 2 napja beszéltük meg, hogy minden rendben lesz, jobban odafigyel majd rám.. És mégis jönnek ezek a mellékérzések. Az is biztos, hogy nem dobná el a házasságunkat 1 nőért sem de természetesen nem tetszik, ahogy azzal a kollégájával megnyilvánul. Nekem is kijár egy kis törődés!!!! Ezt a dolgot nem is merném neki mondani, úgyhogy aki azt gondolja, hogy ajtóstul rontanék a házba az téved.. Nagyon kényes téma és úgy érzem, a féltékenység (az egyébként ismeretlen fogalom részemről a kapcsolatunkban) csak ráépül az én szeretethiányomra..
2011. márc. 12. 08:47
 8/26 anonim ***** válasza:

Sándor ezért: „a páromat sokkal jobban tisztelem és benne saját magamat” pedig mi tiszteljük Önt.


Ezt a dolgot nem is merném neki mondani, - lehet hogy itt az idő hogy a kapcsolatot egy új, jobb szintre emeld. Megbeszéltétek, hogy minden rendben lesz, nem?

Ez azt jelenti, hogy mind2en akarjátok hogy működjön, nem?

Mégis ellaposodik.

Lehet, hogy itt az idő, hogy meg merd neki mondani, amit eddig nem mertél? Persze hogy félsz, mindannyian félünk. Nem is azért jutunk tovább, mert mágikus módon elmúlik a félelem, hanem mert erőt merítünk ahhoz, hogy a félelem ellenére cselekedjünk.

Én úgy gondolom, hogy ha problémád van (márpedig van) akkor nagyszerű dolog, hogy elolvasod amiket ide válaszolunk neked, de tulajdonképpen NEKED kell megoldanod a problémát AZZAL, akivel a problémád van. Ebben az esetben a párod. Ezt pedig nem trükkösködéssel (‘elkezd a vegjatekot’) illetve drámával (‘fejezd be a kapcsolatot vele’) kell kezelni, hanem úgy hogy leüllsz vele és beszéltek!!! Tudod, néma gyereknek….


Nem azért jutott a kapcsolatotok ehhez az akadályhoz, hogy most mindketten (főleg te) csúnyán belebukjatok és összetörjön az arcod (vagy ne csinálj semmit és csak emészd magad), hanem hogy cselekedjetek, tanuljatok, növekedjetek belőle. Ha ezt az akadály ügyesen veszitek (nem lesz könnyű, sosem az) hidd el, hogy jobb és szebb lesz utána minden.

2011. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Értem én...

De van az úgy, hogy az ember egy idő után belefárad a "szeretethajhászásba" és már megunja, hogy mindig ő kezdeményez. Ha tudnátok, hogy hány órát beszélgettünk már át, amikor problémánk volt... rengeteget. Ez volt régen. Ma már a kezdeményezéseimmel sem tudom elérni, hogy önálló gondolatmenetét megossza velem, mert szinte kérdésre-válasszal kommunikálunk, amiben én vagyok a kérdező. Már próbáltam, hogy hagyom, beszéljen magától de akkor egész nap csak elmentünk egymás mellett... Kínomban már magamban beszélek sokszor, hogy ne unatkozzak. Egyébként ő nagyon csendes típus, én meg eredeti temperamentumomat tekintve inkább egy olasz családéhoz hasonul(ok)tam... Azóta leeresztettem én is mellé, az ő lassú, higgadt, kimért stílusához de ez nem én vagyok. Muszáj volt, mert mikor én sokszor pörögtem ő mindig "lehúzott" maga mellé és sokszor csalódtam, mikor egy jó borozgatós-dumálós estére vágyva ő csak feküdt a kanapén... Érted?! Belefáradtam. Nagyon jól tudom mi a probléma de egyszerűen elfáradtam abban, hogy megmondjam mi a jó. Tegyen ő is érte, ne csak mondja! Ezt pedig azért osztom meg veletek, hogy nagy magányomba kitudjam írni magamból ezeket az érzéseket, hogy tisztább fejjel állhassak neki kapcsolatunk "rekonstrukciójának"...

2011. márc. 12. 09:50
 10/26 anonim ***** válasza:
És miből gondolod hogy azért viselkedik furcsán,mert tetszik neki a nő? Bizonyos emberek társaságában én is hülyén viselkedem,ha pl érzem hogy nagyon magabiztos,domináns az illető. Vagy a főnököm társaságában is hajlamos vagyok össze-vissza beszélni,elpirulni. És nem azért mert tetszik vagy titkon rá vágyom,hanem egyszerűen megfelelési kényszerből! Szerintem teljesen feleslegesen gyötröd magad ilyen baromságokkal! Persze járj mindig nyitott szemmel,de ne kombinálj! :)
2011. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!