Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltenek a nagyszü...

Mennyi időt töltenek a nagyszülők az unokáikkal? Miben segítenek?

Figyelt kérdés
Hány km-re laknak, van-e autójuk, nyugdíjasok-e, hogy lehessen viszonyítani!
2011. márc. 12. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Együtt lakunk, úgyhogy ha a anyum dolgozik, akkor ők sütnek-főznek-takarítanak.Hétvégén mi is besegítünk :)
2011. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem lényegtelen a km, az autó, a "foglalkozás".


Mindenkinek más-más. Ha nincs autó, attól még a "fiatalok" tudják hozni vinni a nagyszülőket. Nem? :)


Minek viszonyítani? :)

2011. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
A másik utcában laknak, nincs autójuk, nyugdíjasok, semennyit nem töltenek az unokákkal és semmiben nem segítenek...
2011. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
mikor én kicsi voltam a mamám(apukám anyja,anyukámét nem is ismertem,mert meghalt) néha vigyázott rám,vagy elhozott az oviból,de anyunak mindig kellett neki pénzt adni ezért
2011. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy faluban lakunk és még dolgoznak,van autójuk,és kb.hetente két hetente,jönnek ill.mi megyünk.Segíteni egyenlőre nem tudnak.A másik nagyszülőkkel együtt lakunk ők is dolgoznak.Ők már többet tudnak már most segíteni nekünk.Pl.Itthon hagyjuk nekik a kicsit míg mi pár óra alatt bevásárolunk,vagy ha már ki idegelt a gyerek akkor én egy kicsit elvonulok,ők meg unokáznak munka után
2011. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Külföldi férjem van, idekint élünk, így elérhető közelségben csak anyósomék vannak (akiket egyébként imádunk), ők rengeteget segítenek, nyugdíjasok, ráérnek. Itt laknak városon belül (nem velünk), úgyhogy napi kapcsolatban vagyunk. Van autójuk, de ha nem lenne, akkor is jönnének.


A szüleim Magyarországon élnek, kb. 6 hetente jönnek látogatni 1 hétre, olyankor viszont mindenben segítenek, persze főleg az unokázást bízom rájuk.

2011. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

2.:Ezt minek írtad?

Kiváncsi vagyok, kb mik a reális elvárások, bár tudom, hogy ez nem "behajtható".:)

2011. márc. 13. 07:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 65%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.



Most miért lettem lepontozva? :)Ez az igazság. Nem kíváncsiak ránk... :(

2011. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

10:09: Akkor inkább bébiszitter volt :D.

Telefonon, e-mailben, stb. milyen gyakran illene érdeklődni? Megkérdezik, meggyógyult-e, ha műtötték,hogy tetszik az iskola,mikor 1.-be megy, ilyeneket?( Azt hiszem, nálunk gyakorlatilag nincsenek nagyszülők.:( .)Várok még további válaszokat!

2011. márc. 14. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!