Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék a nagyszülők 50....

Mit adhatnék a nagyszülők 50. házassági évfordulójára?

Figyelt kérdés
Műszaki cikk nem kell, mert igazából mindenük megvan. Én egy nagy családi fényképalbumra (fotósarokkal beragasztós) gondoltam, amibe mindenkiről összeszednénk mindenféle gyerekkori, mostani, családi összejöveteles képeket, írnánk hozzá kommenteket stb. Én tuti örülnék egy ilyennek, de a család többi tagja lehurrogott, hogy hülyeség meg lusták előszedni a régi képeket. Úgyhogy valamiféle ötletre volna szükségem.
2011. okt. 6. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendkívül kedves ötleted van, én magam is ilyesmit csinálnék.:) Nem is értem, hogy a rokonaid miért reagáltak így, de hát az ők tudják...Ez esetben például adhatnál nekik valami olyan tárgyat, amin az ő fényképük van, vagy valami gravírozottat. Egyáltalán milyen a nagyszülők stílusa, személyisége?
2011. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amolyan kőkeményen dolgozók, mostanra főleg unokázók és dédunokázók, konzervatívak korukból eredendően. Igazából már annak örülnek ha ott lesz mindenki a családi "banzáj"-on.
2011. okt. 6. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor maradnék a fent említettnél. Akkor borulna a dolog, ha nagyon modernek lennének.
2011. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Írj nekik hosszú verset vagy egy ismerős dallamra éneket, és azt adjátok elő nekik. A versben minden olyan szerepeljen, ami a kapcsolatukról szól (hogy jöttek össze, esküvő, egyéb közös anekdoták stb.) Idősebb rokonoktól lehet ötleteket kapni, korábbi évek eseményeire.


2. Egy a házassági évükről szóló újságcikkgyűjtemény összekötve (asszem a Széchenyi könyvtárnál lehet ilyet csináltatni)

2011. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!