Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyell a barátom? Vagy csak...

Szégyell a barátom? Vagy csak szexre kellek neki?

Figyelt kérdés
Nem rég óta vagyunk együtt de sosem megyünk sehova.Mindig otthon vagyunk és összebújunk.
2011. márc. 12. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem jelenti azt, hogy szégyell. Lehet otthon jobban érzi magàt. Azért nem àrtana ràkérdezned, ha igy érzed.
2011. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő egyszerűen az az otthonülős típus. Most ebből miért azt vonod le, hogy csak a szexre kellesz neki?
2011. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Béresné Juhász Gabriella válasza:
49%

Azért lehet abban valami amit érzel!

Láttam már ilyet.

Ne aggódj feleslegesen, tedd Próbára!


Vidd el te társaságba, vagy nézz ki egy jó filmet a moziba, de ne csajosat, hanem olyat ami őt is érdekli, és ha ez sem megy, akkor igazad van, és jöhet a lapát.

Üdv

Bejuga

2011. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Kedves Kérdező!

"Szégyell a barátom? Vagy csak szexre kellek neki?" Pontosan. Megválaszoltad a saját kérdésed.

Üdv.: 16/L

2011. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

általában mi is otthon punnyadunk, mert iylenek vagyunk. Összbújunk, filmet nézünk, stb. Folyton eljárni szórakozni nem is a mi stílusunk, meg azért nem is olcsó, főleg neki, mivel vannak csajok, akik elvárják, hogy fizessen helyettük a pasi, stb... Esetleg hívd meg te valahová.

De ha te mászkálós vagy, ő meg nem, akkor nincs jövőtök, ez tény.

2011. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez azért van, mert nem ismertétek eléggé meg egymást mielőtt összejöttetek volna.. Rengetegen esnek bele ebbe a hibába.. Mondjuk ez nem is hiba, hanem inkább elhamarkodott döntés és a vágy, hogy szeretve legyél illetve, hogy szerethess valakit..
2011. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
94%

Szerintem a fiúk zömmel azért akarnak folyton otthon maradni, mert fiatalon (feltételezem, tizenévesek vagytok, de javíts ki, ha tévedek) egy fiúnak egy kapcsolat legfőképp az "összebújásból" áll. Ez nem azért van, mert csak azt akarja, hanem, mert azt nagyon akarja, jobban, mint bármi mást, amit veled csinálhat.


Egyébként az is lehet, hogy spórolásból ilyen, mert otthon maradni a legolcsóbb hely egy randira, de én azt mondom, ne a barátnőjén spóroljon már egy srác. Én soha nem hagynám, hogy a barátnőm fizessen magának bármit egy randin, pláne egy kapcsolat elején, amikor le akarom venni a lábáról (szerintem ez nem a pénzről szól, nyilván nem háromfogásos vacsira hívom egy puccos helyre meg igazgyöngysort veszek neki, hanem a figyelmességről). Ajándékot kaptál már tőle? Meghívott már valamire? Mert ha nem, akkor lehet, hogy szimplán csak nem akar költeni rád.

2011. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmenni valahova pénzbe kerül.
2011. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És sétálni egyet a városba? valami indokkal csald be!
2011. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!