Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem vállal fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem vállal fel a havejai előtt. Szégyell? Böszke? Vagy mi van?

Figyelt kérdés
De azt meg elmondta nekik h megvoltam neki. De nem úgy h a "bnőm" hanem h XY(azaz én) megvolt. :( miért van ez? vagy mi van most? csak annyi vagyok neki? meg a jóéjtes sms-ekre sem válaszol meg van h sokáig nem is keres. meg ő soha nem ír nekem sms-t:(
2008. júl. 29. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
haaat...szerintem mondd el neki oszinten mit gondolsz:) ha megerti akkor szeret, ha ezt nem lehet vele megbeszelni szerintem egyikotok menjen jobbra amasik meg balra. Udv
2008. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak 1-2 éjszakára kellettél neki
2008. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kössssssssz 2. válaszoló
2008. júl. 29. 11:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, h a barátod?Nem csak te gondolod így?Neki sztem csak az volt a fontos h "meglegyél neki".Sztem hagyd a francba.Ne írj neki,ezzel csak növeled az egóját,ha futsz utánna.Ha nem hall felőled és nem keres,akkor csak annyi voltál neki.Ha meg egy idő után feltűnik neki h nem foglalkozol vele és ő keres jól gondold meg,h szóba álsz-e vele.Fusson pár kört h lásd komolyan gondolja e.Kitartást!!!!
2008. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy csak kihasznált.Szerintem dobjad!
2008. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ne "futkározz" utánna... csinálj ugy mintha nem is érdekelne téged... legyél közömbös vele. és ha érdekled öt, akkor ö fog a lábaid elött heverni. tedd féltékennyé... de ne a barátaival ha érted mire gondolok :)
2008. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Én is ugyanilyen cipőben jártam...szinte rajongtam az "exemért" de letagadott barátai előtt stb...u.e az szitu. Ha szereted is csak azt tudom tanácsolni, hogy hagyd őt...egy ilyen pasinak nem kellesz...azaz több mint valószínű, hogy sajnos csak a szexre. Ne foglalkozz vele egy ideig...ne keresd és az ezt követő reakciójából rájössz mit akar...ha még mindez sem érdekli tudod a választ...
2008. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szia. durván hangzik, de a 2. válaszolónak igaza van. figyelj, nem keres, letagad a haverok előtt. ha azzal dicsekedik, hogy megvoltál neki, akkor csak a szexre ment, nem gondolod? ez logikus. én a helyedben kiadósan pofánütném és ott hagynám. mit akarsz ettől a görénytől? találsz jobbat is, hidd el. tényleg ne hari, de gondold végig.
2008. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de vmeik nap nálunk aludt és nem volt semmi...
2008. júl. 29. 12:37
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szaerintem nem egészítitek ki úgy egymást ahogy a lélek és a test kiegésziti egymást!!!!Ha már most ilyen sok kétely adódik benned akkor nem ő az igazi!!!!
2008. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!