Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves vagyok (még szűz) és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok (még szűz) és a barátom nem mer felvállalni a szülei előtt, mondván nem tetszenék nekik és társaságban nem fogja meg a kezem. Viszont érzem, hogy szeret. Szerintetek mit tegyek? Vajon szégyell? egy barna bőrű lány

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Hát engem kitagadnának ha meglátnának egy cigány lánnyal! De énse fogom engedni a gyerekemnek!
2010. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hasonló a probléma, mint itt (és nem meri bevallani): http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2010. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Tőkésréce ***** válasza:
100%

uhh ez gáz, én is voltam már így nővel. de hidd el, nem szeret, ha nem tud felvállani sem. csupán a dugásra vagy neki jó.

ennyi az egész, mondom, én is voltam már így, nem találtam csini csajt kapcsira, akkor jók voltak a nem csinik is .. de csak dugásra

2010. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Most lehet hogy rosszul fog esni amit mondok.De szerintem nem szeret téged.Miből gondolja hogy nem tetszenél a szüleinek?És hogy nem fogja meg a kezed társaságban...Szerintem ez arra utal hogy nem akar felvállalni mások előtt.Szerintem kérdezz rá hogy miért csinál és mondd ilyeneket.Ha nemtud normális választ vagy okot mondani akkor hagyd ott.Kapsz te ennél jobbat is,aki igazán szeret és megérdemel.Hidd el:)
2010. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés, ha a családja nem fogad el, akkor eleve bukott a dolog :(
2010. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

1.: gratulálok! Ön megnyerte a hét címeres ökre díjat!


1) Az hogy narna bőrű, nem feltétlen jelenti azt, hogy cigány.

2) A cigány is ember, ugyanannyira, mint a magyar.

3) A gyereked, ha komoly a szerelem, úgy ott hagy, mint eb a... khm. És meg is érdemelnéd.

4) Menjél aludni, vérpistike.


Második voltam.

2010. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tőkésréce ***** válasza:
56%
inkább úgy fogalmazz ahogy nem minden cigány "ember", de akad köztük "ember" is. szóval kicsi % akik tudják tartani az erkölcsi társadalmi normákat . és ezzel mindenki tisztában van, úgyhogy önmagában ne merészelj lyen kijelentést tenni, hogy a cigány is ember!!!!
2010. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
23:25-nél van a pont!
2010. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Erről mindenképpen beszélj vele hogy ezt így érzed. Nem azt mondom hogy attól lesz csak normális egy kapcsolat ha kézenfogva is megtud egy pár jelenni, vagy ismerik a szülök az illetőt. De ezek nem is tartoznak a "luxus elvárások" közé. Általában inkább alapvető. Lehet még nem kell eröltetni a találkozást sem, de megtehetné hogy felkonferál téged a szülei előtt, és okosan elfogadtat téged velük.

Biztos fontos neked ez a fiú, de ha nem változik a helyzet, akkor nem érdemli meg a figyelmed.

2010. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
23:25-nek igaza van.
2010. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!