Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vki tud erre jó megoldást a...

Vki tud erre jó megoldást a problémámra? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Szitu: másfél éve vagyok együtt a barátommal(24) én (22). 1 héten max 2x találkozunk a városban és 1x tudunk kettesben lenni nálam v nála pár órára(náluk szex sem lehet mert szülők figyelnek 1000rel) Szóval szex is 2-3 hetente van. 30 km-re lakunk egymástól, mindketten faluban, a ritka buszok miatt nehezen összeegyeztethető a randi. Ő hétköznap 4ig dolgozik vagy tovább, én egyetemre járok,és úgy érzem nagyon kevés idönk van egymásra, egyre jobban eltávolodunk...pl. most is 3 hete nem voltunk együtt hétvégén, mert mindig amikor lenne időnk egymásra közbejön vmi: beteg lesz(tudom nem tehet róla),rokonokhoz mennek, vagy van vmi más program a munkájával kapcsolatban.Ilyenkor msn-en tartjuk a kapcsolatot.

Gondoltunk az albérletre, de anyagilag nem bírnánk, diákhitelt hülyeség felvennem,kapok minimális ösztöndíjat,dolgozni meg nem tudnék annyit suli mellett, max annyit h a havi albérlet felét ki tudnám fizetni és akkor még nem ettem,nem utaztam,nem vettem jegyzeteket,könyveket.Nem tudna kisegíteni, mert elég szarul keres pályakezdőként, és el sem várnám h tartson el.

Kilátástalannak látom a helyzetet, egyetemből még 3,5 év vissza van, nem tudom h hogyan lehetne megoldani, hogy többet legyünk együtt :(

A másik h úgy érzem csak nekem olyan fontos megoldani ezt, ő jobban bírja ha külön vagyunk, de nekem nem elég ez az idő amit együtt töltünk. Amikor elpanaszolom h mennyire hiányzik és több idő kellene, csak annyit mond ez van, ki kell bírni, nem tud mit tenni és ne idegesítsem ezzel.


Kérlek írjatok vmilyen tanácsot és köszi ha elolvastátok!Jó volt kiírni magamból.


2011. márc. 13. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha ő nem érzi olyan fontosnak azt,hogy többet kellene együtt lennetek akkor ez már elégé gáz.Szerintem szakíts vele
2011. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt távkapcsolatom sajna nem tartható fel, hiába csak 30km a táv ha egyszer akadályozza a találkozást.


Jól érezted, itt az jelenteni a megoldást ha összeköltöznétek, de hát ezek szerint ez nem járható út.

Ha ráadásul ő se töri magát akkor pláne nincs mit tenni.

Fiatal vagy még nem kell lekötnöd magad (lehet, hogy ő is így gondolja).

2011. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudja h kevés az idő amit együtt vagyunk,azt mondja hiányzom neki, de ha annyira hiányoznék neki akkor keresne megoldást nem lekoptatna a témával..
2011. márc. 13. 16:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Meg mondta már sokszor h összeköltözne velem, de anyagilag nem kivitelezhető
2011. márc. 13. 16:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
azért nincs szex mert figyelnek a szülők?? zárjátok be az ajtót..csak nem fognak leskelődni a lyukon..: D
2011. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:S nem lehet bezárni az ajtót, meg akkor kiakadnak h minek bezárni és le leszünk cseszve...a szülei elég konzervatívak...ááááá elegem van
2011. márc. 13. 17:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarlak elkeseríteni,de ennek a kapcsolatnak nem sok értelme van.

Távolságon kívül, amit nem tudtok legyűrni (de ahogy én látom az írottaid alapján, nem is nagyon akarja), még ott a suliból a 3, 5 év.Ennyi időt szeretnél fel alá utazgatni, közben pedig meg sem ismered igazán, és ott leszel 25 évesen, amikor rájössz, hogy nem is működik a kapcsolat, mert pl akkor tudtok csak összeköltözni.

2011. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22 éves vagy, és figyelnek a szülők? Ők is voltak fiatalok, nem igaz nem értik meg a dolgot.:S Tényleg, vagy kibírjátok tovább ezt a kevés találkozást, vagy szakítás a megoldás:S Lehet nem töri magát, de hát mit törje magát, tudja, hogy úgy sem tehet semmit. Valamikor mondjuk ez tart össze a kapcsolatot, hogy nem látják egymást sokx a felek, így nem tudják megunni sem egymást.:)
2011. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kötekedés, de szerinted egy 24 éves pasinak elég 3-4 hetente a szex ? Gyanítom nem..talán más (valaki) az oka, hogy nem erőlteti annyira veled már ezt a távkapcsolatot, hisz lássuk be, nem kis nyűg van ezzel..barátnőmék ezt már végigcsinálták, láttam, h ha egy távkapcsolatot nem akar az egyik fél, annak már nyomós oka van...de tényleg nem lehúzásképp mondom...Azért sok sikert.
2011. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem elég egy pasinak 3 heti 1X szex. Ne haragudj de szerintem itt van valami a dologban. Lehet hogy van még valakije rajtad kívül? Mert ha ilyen ritkán találkoztok és ő nem is igyekszik azért hogy többet találkozzatok akkor lehet hogy simán van valakije még rajtad kívül :S 2 dolgot tudsz csinálni szerintem. Vagy összeköltöztök nála vagy nálatok. Vagy azt megbeszélni hogy 1.héten nálatok vagytok, másik héten náluk, aztán 2 hétig mindenki otthon. Ez nem kivitelezhető megoldás? A szülőkkel meg kell és szerintem meg is lehet beszélni! A másik dolog amit még tehetsz, hogy kikéred az egyéni tanrendet és elmész dolgozni és akkor össze tudtok költözni.
2011. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!