Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhes vagyok és...

37 hetes terhes vagyok és kijött rajtam az allergia terhességi kiütések amelyek nagyon viszketnek, voltam bőrgyógyásznál de ami kenőcsőt felírt nem használ semmit. Már napok óta nem tudok aludni sem tőle . Valaki valami megoldást a problémámra tud?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg Calcium pezsgő tabletta?Nekem ez segített.

2010. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is kálciumot szoktam!


Hol viszket?

2010. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia4

Ugyanigy voltam,mint te...3 hétig szenvedtem vele..nagyon fájt és a testem minden pontján kijött:(

tőleg még vért is vettek, hogy nem e terhességi toxémia, de szerencsére nem az volt.

calcium injekciót ittam,fehér rázókeveréket használtam,calcium pezsgőtablettát, fenistilt stb....amugy kipróbáltam minden létező dolgot és 2 hét után jöttem rá, hogy amit a gyereknek vettem gyógyszertári fürdetőt, az jó fürdéskor, utána meg bekentem nívea testápolóval,a sötétkékkel..akkor kezdtek száradni lefelé.szülés után multak el.

jobbulást..mert tudom,milyen fájdalmas és idegesítő:(

2010. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 38+3hetes vagyok.36.héten jött ki rajtam is,borzasztóan viszketett,tiszta kiütés voltam.senki nem tudott semmit adni rá.ilyen cinkes rázóval kentem magam,illetve kalcium ampullát ittam.Hétfő óta nem viszketek,tök véletlen,mentem a szülészemhez,és nem kentem be magam a rázóval,csak fürdés után neogranormon testápolóval,és nem viszkettem annyira.Azóta is azzal kenem magam ,naponta többször is,és nem viszket már,illetve a pöttyök is tünnek el.Próbáld meg te is remélem segiteni fog,tudom mennyire rossz,sokszor kiborultam miatta én is.
2010. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsónak:akkor neked is a testápoló használt végül:)

utolsó előtti

2010. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy néz ki az használ,pedig én is annyi mindent kipróbáltam rá,még vizes szódabikarbónát is kentem a kis pöttyökre:-))))
2010. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Cinkrázó keveréket is használtam de sajnos attól is kijöttek mégjobban a pöttyeim a calcium sem használ,de már csak pár nap van a szülésig is remélem,,hogy utána el fog múlni...Sajnos már az egész testem kiütéses nagyon csúnya de bizom benne,hogy elmúlik.
2010. máj. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!