Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnek ezt meg kellene...

Egy nőnek ezt meg kellene bocsájtania?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi a háta mögött a külsejét becsmérli, le *urvázza

és széttúrja a számítógépét, onnan fontos dokumentumokat töröl, képeket küld szét? Ha folyamatosan dirigál a nőnek, aki egy darabig eltűrte de mivel nem látott változást fél év fogta és otthagyta. Mindezt úgy hogy a nő szemébe teszi a nagyot, hogy mennyi szeret mennyire odavan a derűs személyiségedért, és külföldi ösztöndíjakra ösztönöz, meg a nő barátait dicséri, miközben azokat is lenézi?


Én már elégszer sőt túl sokszor megbocsájtottam. De most nem, és ehhez már két hónapja sikerült tartanom magam. Azóta minden lehetséges módon érezteti velem, hogy én vagyok a bunkó, amiért nem bocsájtok meg.


2011. márc. 14. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják érzelmi zsarolásnak. Zsarolókkal meg nem tárgyalunk.
2011. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nem fél év után hagytam volna ott, hanem az első bunkó rezdülésénél.

ne hagyd, hogy egyáltalán felmerüljön benned a kérdés, hogy helyesen cselekedtél-e.

Felejtsd el, ne hallgasd meg.

2011. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2011. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

hát figyelj, ha jobban megnézed, az összes férfi ugyan ilyen "macsó-man", csak annyi a különbség közöttük, hogy az egyiket jobban kordában lehet tartani, a másikat meg nem.


jobb ha beletörődsz, mert hiába szakítasz, másik férfival ugyanígy fogsz járni, és "idealista bolond" lévén visszasírod az exedet, akinél meg szintén nem volt jó.


Ezek az élet nagy dolgai. Nemcsak károdra, hanem hasznodra is válhatnának, ha úgy állnál hozzá.

2011. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A fő baj az volt, hogy a számítógépes dolgokat nem sikerült rábízonyítani, de mindenképpen evidens, hiszen a gépemhez hozzáférhetett. Vagyis csak ő érhetett hozzá. A másik baj az volt fél évig, hogy miután csinált valamit, balhé volt, azonnal elővette a kedves oldalát, és olyan érzékeny volt. Eleinte nem mertem elhinni hogy ennyire gonosz, és hogy egyáltalán gonosz lehet, aztán már mikor rájöttem benne voltam a sűrűjében. És most hogy összegyűjtöttem minden erőmet, és két hónapja kerülöm

megint terrorizál, hogy őt indokolatlanul bántottam.

2011. márc. 14. 10:48
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha sem bocsátanék meg neki! Milyen jogon turkál a cuccaim között? Miért gondolod, hogy azért ösztönöz külföldi ösztön díjra, mert hiányoznál neki? szerintem távolabb akar tudni magától. Miért dícséri a barátaidat a szemedben? Mert kisebbségi érzése van velük szemben: Hagy d ott a fenébe ezt az embert. Fiatal vagy, kaphatsz jobbat!!!
2011. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, hogy otthagytad mostmár végleg. Nem hiszem, hogy megváltozott volna. Egyik barátnőm több, mint 6 évig tűrt hasonló dolgokat. A lány elég szép, sokan oda is vannak érte, mert ehhez egy jó személyiseg is párosul. A fiu viszont piszkálta, hogy kicsi a melle, túl nagy a feneke, vékony a vádlia... szó szoros értelmében ezeket kifogásolta, amikről tudok is. Pedig abszolút jól van szerintem "összerakva" a csaj. Aztán mikor a lány otthagyta, akkor siránkozott, könyörgött neki, hogy fogadja vissza. Eljárt leinni magát, bulizni, mutatni, hogy ő most mennyire le van sújtva... Ezt egy párszor megcsinálták. Szakítottak, de a barátnőm mindig visszafogadta. A pasi ráadásul meg is csalta már... nemrég szakítottak végleg, barátnőmnek nehéz volt a szakítás utáni krízis de megcsinálta, kibírta és jól tette! Most van egy uj fiuja, ég és föld a különbség a régi és ez a mostani közt.

Persze az ex-ed most dühös, sérült büszkesége, de majd kiheveri. Nem te vagy a bunkó, hanem ő! Majd talán egyszer észheztér, és elkezdi értékelni egy lány szerelmét, szeretetét. De te hanyagold! Jobbat érdemelsz egy ilyen pasinál, aki igy viselkedik veled!

2011. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"hát figyelj, ha jobban megnézed, az összes férfi ugyan ilyen "macsó-man", csak annyi a különbség közöttük, hogy az egyiket jobban kordában lehet tartani, a másikat meg nem. "


Ne tessék kérem általánosítani!!!! (Ezt csupa NAGYBETŰvel is írhatnám)

Nem minden férfi ilyen autokratikus bunkó, azok ilyenek, akik féltik a "pozíciójukat" és alapvetően a lelkük mélyén gyenge jellemek, amiért egy párkapcsolatot is pozicionálásra és a saját feljebbvalóságuk megélésére használnak.

Kordában tartás? Az ilyet nem lehet kordában tartani, legfeljebb elhajtani a jqa-ba.

Viszont vannak férfiak, akiket pedig nem kell kordában tartani. Én nem vallom magam tökéletesnek, de pl énrám a kérdező által leírt férfiattitűd egyetlen eleme sem vonatkozik.

Én mindig is az "élni és élni hagyni" elvet vallom és vallottam. A nőket pedig a tenyerünkön kell hordozni, hiszen bearanyozzák életünket, kedves férfitársak.

Tisztelni kellene a partnerünket, de magunkat is annyira, hogy ilyen méltatlan szintre nem süllyedünk le.


A kérdezőnek: szabadulj meg minél előbb az ilyen sggfejtől. Ne menj bele részletekig menő vitákba és ütköztetésekbe. Szállj ki ebből a lealacsonyító kapcsolatból.

2011. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ha egy férfi a háta mögött a külsejét becsmérli, le *urvázza"

ez megbocsáthatatlan

ha nem a háta mögött, hanem szemtől-szembe: akkor megbocsátható lenne. Lenne, esteleg.

de így:

"Le vagyok győzve, (győzelem ha van)

de nincs, akinek megadjam magam."

(József Attila)

2011. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez a Te eleted, a Te sorsod, es TE dontod el azt, hogy mit es meddig viselsz el, vagy tursz el. Ha meg ugy gondolod, hogy van turokepesseged es nem erzed ezt megalazonak, akkor megbocsajthatsz.

Legyen onbizalmad es tartasod!

"erezteti velem"! Ne adj erre lehetoseget, tehat nem allsz vele szoba!

2011. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!