Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz, hogy egy apa nem...

Nem gáz, hogy egy apa nem tudja a saját gyerekinek a telefonszámát?

Figyelt kérdés
Az egyik gyerek még kiskorú. Igaz az apa 50 éves, nincs otthon a technika világában, de szerintem még ha nem hívja a gyerekeit is illene tudnia. Elég ciki szerintem, hogy egy másik rokont kell megkérni, hogy hívja fel a gyereket, ha valami adódik, igaz ilyenre egyszer volt példa, tehát ebből is látszik a kommunikáció hiánya.
2011. márc. 14. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem gáz. De az gáz, hogy nincs sehová felírva.
2011. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Az én apám is 50 éves, nincs mobilja, a technikához nem nagyon ért, nincs szükség arra, hogy tudja fejből a számomat. Ha lenne mobilja, nyilván benne lenne a telefonkönyvben, de így, minek? Egyébként van egy füzetünk, amiben benne vannak a telefonszámok. Ha nagyon kéne, el tudna érni vezetékesről.
2011. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

fejből az enyém se tudja,minek...


de le van irva lapra az összes fontos telefonszám,ami benn van a jogsijában amit mindig magánál hord,igy csak bepötyögi és kész


nekem is 3 hónap megtanulni a saját számom:D

2011. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Az en ferjem sem tudja az en es fiam, de meg az otthoni telefon szamjat sem. Ket gyereke szuletesnapjat semd, de szmok benne vannak a mobil konyveben, a szulinapokat meg en megmondom neki. Mi tt a gaz? Az anyak mindent tudnak, es eleg.
2011. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Az a gáz, hogy egyesek ez alapján ítélnek meg egy családot.
2011. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez a kérdés nagyon ciki és gáz... ennyiből leszűrni, a "kommunikáció hiányát" - Tényleg, mit is jelent tulajdonképpen ez a manapság roppant divatossá lett kifejezés? Honnan tudod, hogy kinek milyen kommunikációra van igénye?
2011. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Én még a sajátomat sem tudom.De fel van írva papírra,meg a telefonomba is :D
2011. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz abszolút. Anyám sem tudja az enyémet, pedig csak 42 éves, de be van írva a telefonjába.
2011. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Neki fel sincs írva, nem is érdekli. Én pedig az egyik gyerek vagyok. Csak kíváncsi voltam néhány véleményre.
2011. márc. 14. 15:02
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és csak ő van egyedül szülő.
2011. márc. 14. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!