Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kinyomozni a...

Hogyan tudnám kinyomozni a keresztanyám lakcímét, telefonszámát, és családfáját, ha csak a nevét tudom, meg azt, hogy melyik városban lakik?

Figyelt kérdés
Romániába lakik, és egy éve megszakadt a kapcsolatunk. Tudom, hogy máshova költözött, a telefonját is kicserélte - nem miattam, hanem mert valaki folyamatosan zaklatta. A családfája meg azért érdekelne, mert kutatok mindenféle rokonok után. Netten, vagy hol lehetne ezt megtudni?
2010. okt. 20. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Iwiw? facebook? stb
2010. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bankszámlaszám alapján a rendőrség vissza tudja nyomozni
2010. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyi népesség nyilvántartóban. De nem fogják kiadni az adatokat, viszont tudnak szólni, hogy szeretnéd felvenni vele a kapcsolatot.
2010. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még csak tizenöt vagyok, magánnyomozót meg nem engedhet meg a család. Rendőrségre se akarok menni. A szüleimnek meg nincsen ilyesmire idejük, anyukám nem is akarja, hogy felvegyük a kapcsolatot. E-mail címet esetleg nem tudnám valamilyen módon megszerezni?
2010. okt. 20. 13:56
 5/5 cnp ***** válasza:
Melyik telepulesen lakik?? Hatha tudok segiteni1
2017. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!