Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi szemez egy másik...

Ha egy férfi szemez egy másik kolleginával, mennyi az esély, h vele jön majd össze, és mennyi, h egy másik kolleginával? Vagy van, h egyszerre több nőcinél is "próbálkozik" ilyen szemezős dologgal, és egyszer majdcsak bejön alapon csinálja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A szemezés szerintem nem számít.. Vagy legalábbis nálunk egyikből sem lenne semmi, mert mindenki tisztában van vele, hogy: Házi nyúlra nem lövünk..
2011. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Szemezés alapján ne reménykedj. Addig míg oda nem megy hozzád, és azt nem mondja, hogy meghívhat-e vacsizni, vagy egy italra, addig ne reménykedj, az csak hiú ábránd. Mellesleg te mit is csinálsz munkaidőben a munkahelyeden???

:-))))))

2011. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Én az ilyen pasikra már csak egy szót mondanék, és rögtön tudod majd miről beszélünk: "Alekosz szindróma"...csak lukra megy...
2011. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

1. 33,58%

2. 72,45%

3. Van.

2011. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, de én azért még reménykedek ... úgyis az hal meg utoljára :)
2011. márc. 14. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
csak zárójelben jegyezném meg, hogy nehogy megbánd ha esetleg összejöttök egy két éjszakára de a harmadikat majd más kolléganőjével (vagyis kolléganőddel) tölti.... (nem bántani akarlak) ..és vagy esetleg kibeszél majd téged :(
2011. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ez szerelem is lehet, vagy csak tetszés?
2011. márc. 19. 18:45
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem Te vagy nagyon fiatal és tapasztalatlan vagy még,vagy nagyon naiv,vagy mindegyik...Figyelj,a szemezés abszolút nem jelent semmit!!!Akkor,mikor szóba elegyedik Veled,odamegy Hozzád,flörtölget,célozgat,beszélgettek,már beszélhetünk flörtölgetésről,de ugye,mint tudjuk,ez sem jelent semmit,és nem garancia semmire.A flört után pedig jön a következő szint,amikor elhív valahova,akár konkrétan,akár poénos formába burkolva,célozgatva,hogy ne égjen akkorát,ha esetleg visszautasítod.S amikor már sokadszorra is a küszöbödet rágja egy randiért,akkor lehet elgondolkodni.Persze ekkor még korántsem biztos,hogy komolyan gondolja a dolgot.Játszhat akár csak szexre is.Főleg,ha más kolleginával is úgy viselkedik,mint Veled.

Nézd,ezt az idő eldönti majd,csak fiygeld,hogy közeledik-e Feléd,és hogy hogyan,miként.Légy óvatos,távolságtartó,elővigyázatos.Csakis akkor menj bele bármibe,ha lelkiismeretfurdalás nélkül képes vagy csinálni,és Neked jó,és jólesik.Amint érzed a ,,fájdalmat",azonnal lépj ki!!!

2011. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Én utoljára az általános suliban hallottam ilyet, hogy valaki azt figyeli, ki kivel "szemez". Középsuliban egy fiú elkezdte a hátam mögött terjeszteni, hogy szerelmes vagyok belé, és "hajtok" rá, mert állandóan őt nézem. Én teljesen megrökönyödtem, mert soha, egyetlenegyszer sem néztem rá a gyerekre. Jó, véletlenül lehet, mert elég sokszor elgondolkodok, és akkor bambulok, de az, hogy eközben pont az ő irányába van fordulva a fejem, nem jelent semmit. Középsuli óta, ami már több mint tíz éve volt, viszont SENKITŐL nem hallottam ezt a "szemezős" dolgot. Figyelj, ez nem jelent semmit. Még gyerekkorban sem, nemhogy felnőttkorban. Nőj már fel, munkahelyed van, dolgozol, mégis hány éves vagy te??
2011. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Semmit nem jelent a szemezés legtöbbször, akkor se ha hosszan tart. tapasztalat
2011. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!