Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ra esely, hogy egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ra esely, hogy egy ferfi 30 eves kora utan komolyodjon meg?

Figyelt kérdés
Megtetszett par honapja egy 30 eves ferfi, es ahogy elnezem en is tetszem neki. A problema az, hogy eddig eleg nocsabasz volt. Rengeteg 1-2-3 honapos kapcsolata volt, rengeteg lannyal kavart mar. Nagyon szivesen lennek a baratnoje, ha megkerdezne, de en nem akarok ilyen "futo kapcsolatot". Mir gondoltok?
2011. szept. 17. 13:21
 1/10 napietus ***** válasza:
100%
van aki már 25 évesen megkomolyodik, van, aki negyvenéves korára sem. erre nincs általános szabály. szerintem ne éld bele magad, légy óvatos, ne add magad könnyen. ha csak egy futó kalandnak kellenél neki, akkor lekopik, hameg nem, akkor nyert ügy.
2011. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lassan 4 honapja tart ez a dolog. Azzal kezdodott, hogy egy bulin ramstartolt, eltoltam, hideg voltam vele. Majd ra 2 honapra megint bokolgatott nekem. Akkor is hideg voltam vele; azota nem bokol, de folyton engem nez, voltam egy lagziba, ahol o is ott volt, egesz lagzi alatt engem nezett.
2011. szept. 17. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Te hány éves vagy?

Ha sokkal fiatalabb, akkor ne is reménykedj, hogy pont most akar megkomolyodni.

2011. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
18! De rengeteg velem egykoru, tolem par evvel idosebb baratnoje volt. A kor nem szamit! Rengeteg olyan ismerosom van, akik kozott 11-14 ev van.
2011. szept. 17. 13:49
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Csak nehogy éces legyél!
2011. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves vagy 13:55, hogy igy aggodsz, de addig el kell jutni az agyig, es jelenleg nem tudom, hogy mit gondoljak, hogyan kene okosan gondolkodni, hogy egyszer az eketben nekem is jo legyen.
2011. szept. 17. 13:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallod. 18 éves vagy. Mit akarsz te egy 30 éves férfitól? Neki max futókaland lehetsz. Mondjuk az is igaz hogy a 20 éves körüli srácok se nagyon akarnak mást. Keressél egy olyat akinek nem csak szexre kelessz! Tuti hogy találsz, csak tovább tart megtalálni mint a többit.
2011. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Dagobert bácsinál a pont! Egyetértek, hogy csakis szexkapcsolatra kellenél.

Ne hagyd, hogy a szíved felülbírálja az eszedet, az sohasem végződik jól. Ismered a tényeket: nagy csajozógép, 30 éves, csak fiatalabb csajokkal volt eddig, akikkel néhány hónap alatt vége lett a kapcsolatainak! Ez mit sugall? Hogy komoly kapcsolatra kellene neki egy 18 éves lány, vagy egy újabb strigula a számára. Szerintem az utóbbi.

Tudom, hogy ilyenkor van az önáltató szöveg, hogy majd mellettem meg fog változni... stb. De csak a tapasztalat: minimum 10 ilyen "kapcsolat" indult el a környezetemben, abból már 8-nak vége lett pár hónap alatt.

Nem ajánlom neked a srácot, de végülis te döntesz, és azt is tudom, hogy nem fogsz azokra hallgatni akik azt mondják, hogy ne! Mert a kérdésedből hangvételéből látszik, hogy megerősítést vársz arra, hogy kezdj bele a kapcsolatba.

Ha netalán mégis összejönnél vele, akkor őszintén kívánom, hogy legyen tartós a dolog! Ha pedig nem, akkor úgyis találsz egy jó fej srácot, még fiatal vagy van időd!

2011. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 intrepid ***** válasza:
100%
Mi bajod a futó kapcsolattal? Udvaroltasd jó sokáig, úgy hogy nem kap semmit, és vigyázz, nehogy nagyon belezúgj. Ahogy a kérdésedből kihámoztam, jó fejnek találod, érdekel. Férjhez még nem akarsz menni, addig is pasizni jó lesz. Persze ez csak egy vélemény, nem szentírás.
2012. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18 évesen milyen kapcsolatot akarsz? komolyat? tudom, nem ismerlek, de figyelj. én is mindig komoly kapcsolatot akartam, és az is volt. 16 éves koromtól 6 évet jártam valakivel. aztán vége lett, és jó hogy vége lett. nem szabad fiatalon (valamennyire emberfüggő, de kb 21-22 év alatt gondolom) véglegesen elkötelezni magad. általában úgysem tart örökké, maximum 5-6 év. láttam már olyat aki ezt már elég komolynak érezte családot alapított, aztán ábrándozhat, hogy mi lehetett volna ha...

nem azt mondom hogy egyészakáskalandozz vagy ilyesmi, csak azt hogy szerintem a pár hónapos kapcsolat is egy kellemes emlék vagy jó tapasztalat lehet. de az alapján amit írsz, inkább ne kezdj bele a kapcsolatba, mert már igy is túl sokat remész tőle, és ha meg is kapnád azt amit vársz, nem biztos hogy később is örülni fogsz neki hogy úgy alakult.

2012. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!