Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legsúlyosabb...

Mi volt eddig a legsúlyosabb bűn, amit megbocsájtottál a párodnak? Érdemes volt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 22:02
 1/8 xStefix ***** válasza:
96%

Az, hogy elköltözött és itt hagyott az alig 7 hónapos lányunkkal. Utána 1 hónapig nem tudtam vele normális hangon beszélni, csak üvölteni, vagy sírni.

Érdemes volt megbocsátani, mert amíg távol volt, elvégzett egy tanfolyamot és úgy tudott visszajönni 8 hónap múlva, hogy biztos munkája is lett. Mindez persze csak idővel derült ki, alakult így. De megérte, mert újra együtt vagyunk. Nem mondom, hogy minden tökéletes, vannak gondok szinte minden területen, de örülök, hogy nem adtuk fel. Keményen dolgozunk azon, hogy jobban működjünk, mint család.

2011. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hazudott.

Egy fontos dologban.

Nehéz volt újra megbízni benne.

2011. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is az hogy visszafogadtam, immár 5 éve, azóta össze is házasodtunk, van egy fiunk is. Utólag úgy látom kellett nekünk az a 2 hónap szünet ami volt, pedig egy másik csaj miatt ment el, aztán visszajött.
2011. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy óriási bűn volt, hanem rengeteg nagy. Sokszor ivott, nagyon sokszor, már váláson gondolkoztam, aztán rájött, hogy ez így nem mehet tovább és mostanában ritkán iszik. Iszonyú nagy nyomás van rajta a munkája miatt, remélem, előbb-utóbb minden rendbe jön. De nem akarom elkiabálni.
2011. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: miért, mit dolgozik?
2011. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy sosem tudni, kifizetik-e neki azt,illetve mikor, amit ő beleinvesztált, és szó szerint éjjel-nappal dolgozott érte.
2011. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Várandós voltam és az utcán ordítozott velem, nyomdafestéket nem tűrő szavakat használt, szidott engem és a családomat, mindezt azért mert nem akartam tovább maradni azon a rendezvényen ahol ő igen, mert fáradt voltam és hisztiztem. De amit kaptam akkor sem érdemeltem meg.

Rengetegszer bocsánatot kért, a tenyerén hordoz és a babánk is megszületett, akibe szerelmes. Megérte kibékülni.

2011. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megzsarolt, hogy ha találkozom egy zenetanárommal (csupán barátilag összefutottunk volna) öngyilkos lesz. Reggel valóban fel sem vette a telefont, már eljutott a templomba is. Templom után szedtem össze a környéken valahol:-S

Senkinek nem kívánom azt a 3 órát amit azzal töltöttem el, hogy megpróbáltam felhívni...elérni, hogy ne tegye...aztán azt az 1-2 órát se mikor már azt hittem elkéstem. Sosem tudtam volna megbocsájtani magamnak.


Az eset után 1 hétig nem találkoztunk, akkor mindent megbeszéltünk. Megszűnt a féltékenykedés minden irányba, életvidám lett, nagyon szeret engem. Azóta már az eljegyzésen is gondolkodtunk, és minden rendben van közöttünk. Ez volt a legdurvább dolog...

2011. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!