Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudjak tenni ebben a...

Mit tudjak tenni ebben a helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kevés dologra vagyok allergiás de ha valaki(apám, miközben 20 éves vagyok, nem 14 éves taknyos) egyfolytában az én dolgaim után nyomoz, na azért az már sok. Szerintem ebben a korban neki semmi köze hozzá, az én dolgom, hogy szabadidőmben a neten milyen oldalakat olvasok, mikkel foglalkozok(semmi törvénysértő dolgot nem tettem soha, ő pl. olyat kifogásol, hogy minek olvasom a kuruc.info-t, közösségi oldalakra miért írok ki ezt, vagy azt; minden 2.-al valami baja van:S, meg ilyesmik). Mi a ***t csináljak hogy ne pofázzon mindig bele a dolgaimba?


(Alapjáraton nem vagyok agressziv, sőt inkább kifejezetten nyugodt)


2011. márc. 14. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak aggódik érted. Mondd meg neki, hogy zavar.
2011. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd jelszóvédetté a géped,vagy zárd be a szobád.
2011. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A neten keress rá a személyiségi jogokra és a paranoiára.
2011. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Töröld az ismerőseid közül, vagy pl. facebook-on mikor kiírsz egy post-ot ott van egy kis lakat, ahol be tudod állítani, hogy x,y azt ne lássa.

A böngészőben mindig töröld ki az előzményeket. Valószínűleg nem fogod tudni megértetni vele, hogy már nem vagy gyerek, de szerintem próbáld meg kiharcolni a függetlenséged

2011. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!