Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diákhitel. Véleményeket...

Diákhitel. Véleményeket várok! Megéri felvenni? Nem ruházkodásra, szépítkezésre kéne, hanem pl. ha olyan anygi helyzetben van valaki, hogy a szülők nem tudják támogatni a továbbtanulást. Nem megterhelő fizetni a törlesztést évek múlva?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mindenki jön a diákhitellel h eladósodik az ember tőle meg stb.

Szerintem végszükséglet esetben megéri felvenni, én befektetésnek tekintem,ha jó szakra költöd, amivel lesz állásod, és megtudsz később élni akkor nem fog gondot okozni a visszafizetése sem.

2010. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem huszadrangú főiskolára mész büfészakra, akkor szerintem nyugodtan felveheted és nem lesz gond a visszafizetésére. De csak annyit vegyél fel, amennyire tényleg szükséged lesz.
2010. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anglisztikát szeretnék tanulni. Tudom, hogy a tanári szakma nem fizettúl sokat, emg nem lehet meggazdagodni belőle, de nagyon szeretnék angoltanár lenni.. Erre kéne nekem a Diákhitel...
2010. szept. 12. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem szabadbölcsészerte, meg ilyen sz@rokra költöd, addig nyugodtan vedd fel, sőt, ha muszáj felvenned, akk muszáj felvenned.
2010. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!