Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges egy huszonéves...

Lehetséges egy huszonéves lánnyal komoly kapcsolat esetleg házasság?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a mai húszas csajokat csak a buli meg a pláza érdekli. Egyik sem akar "kikötni" senki mellett, sem dolgozni. Viszont nekem mások az elvárásaim. Nem vagyok bulizós, család és gyerek amit akarok. A 30-as vagy 40-hez közeli nőknél a próbálkozás meg szinte lehetetlen. Azok meg nem akarnak egy húszas pasit maguknak. Létezik egyáltalán olyan húszas nő, aki családra vágyik és nem egy bulizós p*csa?
2011. okt. 26. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, merre élsz te. Én is ismerek sok bulizós huszonévest, de sok olyat is, aki családanya. És nem amolyan bekaptam a legyet, hanem tervezték és megházasodtak...
2011. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
93%
Én ismerek ilyen lányokat, van aki még szabad is, mert nem talál olyan gondolkodású társat, mint te.
2011. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves vagy?
2011. okt. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
37%
B verzió: Megpróbálsz nem ezen agyalni, karriert építessz és majd 30-40 évesen találhatsz egy normális Nöt, ha pedig mégsem, akkor még mindig összeszedhetsz egy dolgozni nem akaró, de jól kinézö csitrit.
2011. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
97%
Nemrég, 4,5 éves járás után jegyeztem el a 24 éves páromat, jövőre összeházasodunk. Nagyon érett, józan, felnőtt gondolkodású lány - ma ritkaságnak számít az ilyen! A volt osztály- és csoporttársainak nagy része viszont a kérdező által említett csoportba tartozik. Úgy vélem, a huszonéves lányok 50-60%-a még nagyon éretlen.
2011. okt. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
58%
simán lehet, simán van.
2011. okt. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
80%

igen, például én :)

20/L

2011. okt. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
78%

21 éves vagyok. Nem járok túl sűrűn bulizni (évente egy- két alkalommal), inkább beszélgetős, iszogatós, eszegetős összejöveteleket tartunk a barátaimmal. P.icsa sem vagyok, plázákba pedig szégyen szemre néha be szoktam tévedni, mert meztelenül nem járhatok az utcán, a ruhát meg meg kell valahol venni.

Jelenleg egy stabil, lassan két éves párkapcsolatban élek (előtte is csak hosszú kapcsolatom volt). Megházasodni, és gyereket szülni viszont nem akarok, egy darabig még biztosan nem. Egyrészt azért, mert tanulok, és szeretném folytatni a tanulmányaimat. Ebből kifolyólag nem rendelkezem annyi jövedelemmel sem, hogy a saját lábamra álljak, nemhogy erre családot alapítsak. Úgy gondolom, hogy addig érdemes tanulni, míg minden feltétel adott hozzá. Síró gyerek, munka, és háztartás mellett ez igen nehéz lehet, és természetesen elismerem azokat, akik így tanulnak, de én nem szeretném kipróbálni.

Ez az egyik része a dolognak. A másik az, h az embernek fiatalon -szerintem egészséges- igénye van a szórakozásra, a kikapcsolódásra. Család és egyebek mellett nem biztos, hogy erre akár pénz, akár idő jutna.

Szóval szerintem nem kéne ilyen szinten általánosítanod, illetve kicsit jobban meg kéne érteni a másik oldalt.

Azt pl elképzelhetetlennek tartod, h összejössz egy lánnyal, és nem azonnal ásó- kapa- nagyharag, hanem mondjuk együtt vagytok előtte néhány évig? Szerintem egy kapcsolat sem úgy kezdődik, h akkor ebből most esküvő meg gyerek lesz, az idővel alakul ki a felekben, h lehet, h együtt kéne ezt megpróbálni.

2011. okt. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Régebben még ez volt a normális! S most is ez lenne. Csak manapság egyre nagyobb divat szinglinek meg melegnek lenni.
2011. okt. 26. 01:12
 10/62 anonim ***** válasza:
95%

Azért mondasz butaságot, mert elég sok huszonéves lány él kapcsolatban, csak még korainak érzi a férjhez menést, a gyermekvállalást.


Arról nem is beszélve, hogyha kicsit utána számolsz: 18 évesen érettségi, utána mondjuk egyből egy szakma, akkor már 20 éves az illető, de ha egyetemre megy, akkor 23 éves lesz, mire önállósodni tud, és akkor még egy perc munkaviszonya sincs! Ja, és sokan vannak, akik nem állnak meg 1 szakmánál/diplománál, tanulnak, amíg tudnak.


Mégis hova szüljenek, meg hova házasodjanak huszonévesen? A szülők kontójára?

2011. okt. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!