Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "szerezzem" vissza?

Hogyan "szerezzem" vissza?

Figyelt kérdés

A párommal 1 hónapja szakítottunk.Még mindig nagyon szeretem.Ez idő alatt,ez alatt az 1 hónap alatt rengeteget vitatkoztunk,és elrontottam sok mindent.Már tudom,miket hibáztam az egész kapcsolatunk alatt és most is,de ami megtörtént azt nem lehet megváltoztatni.

Nagy szerelem volt??a miénk,és most talán még jobban szeretem,mint amikor kapcsolatban voltunk.Az ő elmondása szerint szeret még,de már nem keres,ha beszélünk,az utóbbi 2 hétben én keresem,szerintem megelégelte a vitákat.Egy helyen dolgozunk,ezért elkerülhetetlen a személyes találkozás,bár ilyenkor normálisan megvagyunk egymással.

Nem tudom,mit tegyek,hogyan szerezzem vissza.Gyűlölök elaludni,mert folyton vele álmodok,egész nap azon jár a fejem,hogy miért kellett így történnie,mennyi minent elrontottam,most értékelem azt,amit akkor nem értékeltem,és folyton a szép emlékek jutnak az eszembe,akármerre megyek és megkönnyezem.

Hogyan érjem el,hogy ő keressen,hogy ő akarjon találkozni velem,hogy rájöjjön,hogy a sok hülyeség ellenére mégis velem jobb,mint egyedül?Nem tudom mi tévő legyek,beszélgessek-e vele,ne beszéljek vele egy darabig.

Az érzéseimet nem akarom elmondani neki,mert sokszor mondtam már neki,hogy mik esnek rosszul,és mégis akarva-akaratlanul is azt teszi,teljesen kifordult önmagából,hogy nem akarok vele többet beszélni...

Beleőrülök a hiányába,és abba,ha belegondolok,hogy elfelejt és mást ölel/csókol.

23L


2011. márc. 15. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de szerintem ő nem akar békülni. Sokszor át fogsz még menni ezen, és ugyanígy fogod érezni, fájni fog, és egy darabig csak ezek a gondolatok lesznek jelen, de idővel elmúlik. Ne félj az újtól és ne nézz vissza. Nem kell az elsőnél lehorgonyozni. Majd jön valaki, más, jobb, új. Tudom, hogy ez per pillanat nem vigasztal, de ezen mindenki átmegy. Az idő mindent begyógyít. Járj társaságba, sírd ki magad a barátnőknek, és ha ő nem keres ne keresd, mert csak jobban fog fájni a közönye. Ha akar valamit, meg fog találni. Nem szívesen mondják ki a pasik, hogy kopj le, inkább kivárják míg magadtól rájössz. sajnos.
2011. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne keresd őt. Iszonyúan fájni fog, és ahogy az előző írta, mindenki átesett már ezen, én is... :( Másfél éves kapcsolatból "lábalok ki", már két és fél hónapja szenvedek, de ahogy az idő telik, egyre könnyebb, és egyre inkább elfogadom. Előbb-utóbb kész leszek egy új kapcsolatra is.

Ha pedig akar, és tényleg hiányzol neki, hidd el, fog keresni.

Ha nem, akkor pedig el kell engedni.

2011. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd őt szerintem elmenni. Én is sajnos beleestem abba a hibába, hogy próbáltam visszaszerezni őt (hónapokig) Azonban nemrég jöttem rá, hogy teljesen felesleges, és időpocsékolás olyan után szaladni, aki már rád sem hederít. Ha vele maradnál, és úgy éreznéd, hogy kibékültetek, valójában ő csak a könnyű prédát látja benned, akit ingyen megkaphat és ha talál valakit, akkor neked még rosszabb lesz. Szerintem hagyd ezt a dolgok, mert ha sokáig így folytatnád, akkor lehet lecsúsznál a nagy lehetőségekről, szerelmekről. Egy férfiért se alázd meg magad, mert egyáltalán nem éri meg. Hidd el, mert én is most próbálok kimászni ebből az egészből.
2011. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
www.visszaszerzemaszerelmem.hu oldalon nézz körül.
2011. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne vesztegesd az időd olyan emberre, aki a sajátjából nem áldoz rád! Ne sírj azért mert valami befejeződött, hanem nevess, mert így történt!!!
2011. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, ahogy az előttem válaszoló írta. Fiatal vagy még, előtted áll az élet. Mindig az legyen előtted, hogy még rengeteg normális srác van, akik örülnének, ha veled lehetnének, és egy olyat, aki nem becsült meg, azt meg felejtsd el, mert nem érdemli meg, hogy egy könnyet is ejts miatta.
2011. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megbecsült meg minden,sajnos későn jöttem rá,hogy nagyrészt én szúrtam el a dolgokat,és még a szakítás után is keresett,de megelégelte,hogy állandóan veszekedünk úgy érzem,és 100%-ra tudom,hogy még mindig szeret,ezért nem akarom elfelejteni.

Ő mindig mindent megtett értem,nem hinném,hogy lenne még egy srác,aki ennyi mindent megtett a szerelméért,amit ő értem:(

2011. márc. 15. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos a kapcsolat alatt is elmondta mi a baja veled és nem tudtál változtatni. Ha megint összejönnétek egy darabig biztos lenne megint rózsaszín felhő, de aztán megint ugyanolyan lennék, mint amilyen előtte. A bőréből nem tud kibújni az ember
2011. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megbecsült volna, akkor megtudtátok volna beszélni ezt a problémát. Sajnos sokan hajlamosak azt gondolni, ha szakít velük a párjuk, hogy az ő hibájukból történik. Ez azért van, mert szeretnéd őt visszakapni, mert nagyon szereted, de hidd el, hogy még vannak nála jobb emberek is és ne emészd magad emiatt! Pár hónap és rendbe jössz lelkileg, és rájössz, hogy jobb, ha így történt, ami történt.
2011. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!