Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a...

Hogy szerezzem vissza a dolgaimat amiket elloptak az unokatestvéreim?

Figyelt kérdés

Külföldön laknak,de nyáron Magyarországon vannak, itt nyaralnak és ide is jönnek látogatóba.3 gyerek van, 8 és 6 évesek (kettő 8 éves)

Nekem ki vannak állítva a gyerekoromban összegyűjtött régi játékaim, meg amihez emlékeim fűződnek így értéktelen dolgok is kint vannak egy polcon.(Nekem a legértékesebbek) és nem rég vettem észre,hogy néhány tárgy hiányzik a polcról, amiket azóta nem láttam mióta itt voltak.

Magyarul ellopták, már mindenhol megnéztem hátha leestek a polcról de nem, biztos hogy lenyúlták.Ez nagyon idegesítő, az meg a másik fele,hogy soha nem kapom őket vissza mert a szüleik nem tudják melyik játékuk az amit tőlem loptak, így max úgy tudnám visszaszerezni ha elmennék hozzájuk a nyaralójukba, de azért ott kutakodni...A gyerekek nehezen beszélnek magyarul,tudnak de nehezen, bár a szüleik szólhatnának nekik,hogy adják vissza,de ezek olyan értéktelen dolgok amit ha visszkérnék hülyének néznének, meg már azt is nehezen tudnám elhitetni,hgy ellopták mert a szülők szerint az ő gyerekiknek ilyenre nincs szüksége, van elég játékuk.


2011. aug. 7. 23:30
 1/5 anonim válasza:
100%
Ilyen nekem is volt, simán visszaloptam tőlük. xD
2011. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen odaállnék a gyerekek elé, és megmondanám nekik, hogy azok a játékok nekem gyerekkori emlékek, és szeretném, ha visszaadnák őket. Szerintem egyszerűen meg sem fordult a fejükben, hogy neked még kellhetnek. Ha nem tudnak magyarul, mondd el nekik azon a nyelven, amit ismernek. Valahogyan csak értenek.
2011. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó nevelést kaphattak, ha csak így lenyúlnak dolgokat. Itt inkább nekik kéne szégyenkezni szerintem. Ennyi idős gyerekeknek már tudniuk kell, hogy nem veszünk el mindent, ami csak megtetszik. Szóval nyugodtan visszakérheted a számodra kedves dolgokat.
2011. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval,de ha ez sem hat szólnák a szülőknek végső elkeseredettségemben :D
2011. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos az öcsémmel jártam így (féltestvérem) nem velünk lakik én anyával lakok apa elköltözött tőlünk .Az öcsém 11 éves .Ő is rendszeresen elcsen ezt azt (apróbb dolgokat )(amik számomra fontosak ) .Nem tudok mit tenni ellene próbáltam beszélni vele ,

próbáltam apának szólni de apát nem érdekelte ezért muszáj vissza lopnom a dolgaimat.

2011. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!