Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a barátságát? Amit tulajdonképpen ő rontott el.

Figyelt kérdés

December végén ismertem meg a srácot,és addig minden rendben volt,amíg januárban át nem hívott magához,de utána már kicsit kevesebbet beszéltünk, aztán februárban is áthívott, akkor megcsókolt. Nem nagyon beszéltünk,aztán júniusban egy discoban is megcsókolt,na utána már végképp nem beszéltünk,mert a haverom elmondta neki,hogy nekem mennyire tetszett,és a srác meg rám írt hogy ő g*cire nem mondott olyat hogy járni akar velem, és a barátnőm meg oda ment hozzá, hogy miért játszik velem? Azóta rám se köszön,csak néz. Nekem most van barátom,neki meg nője.

16L


2011. aug. 27. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

1.Miért kell minden jöttmentel csókolózni? Ha hónapokig nem keres,akkor miből szűrted le,hogy akar valamit? A csókból? Abból maximum azt lehet levonni,hogy meg akar dugni,de komoly kapcsolatot így nem lehet kialakítani.


2.Mi köze van ehhez a barátnődnek és a haverodnak? Egyáltalán semmi közük a magánéletedhez,örüljenek,ha beavatadok őket,de milyen jogon beszélnek ők a sráccal a te érzéseidről.Sürgősen állítsd le őket ilyen téren,mert még sokat árthatnak neked.


3.Aki ilyen megalázóan beszél velem,hogy "g.cire nem mondott olyat,hogy járni akar velem" valamint egyértelművé tette,hogy csak arra vagyok jó,hogy lefektessen,annak én nem szorulnék rá a barátságára.


4.Ha még mindig szerelmes vagy belé,akkor minek van most barátod? Játszani a mostani barátod érzéseivel,legalább olyan szemét dolog,mint,amit ez a fiú tett veled.

2011. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!