Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek vele vagy nélküle?

Mi tévő legyek vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Mi tévő legyek? Először is szeretném megköszönni bárki válaszát. Az egész múlt év augusztusában kezdődött, megláttam az életem értelmét, már az első pillantásnál tudtam nekem csak Ő kell. Minden simán ment összejöttünk és egy hónap múlva hozzám költözött. Kb. egy hónap múlva nagyon összevesztem a családommal, és a szerelmemmel albérletbe költöztünk. Az albérletbe elkezdtük tervezgetni az esküvőt majd decemberben összeházasodtunk. Az albérletben megfogant a közös babánk, aminek nagyon örültem, de az örömben bánat is volt. Egyedül nem tudok albérletet fenntartani, ezért visszaköltöztünk a szüleimhez, ahonnan az albérletbe mentünk. Januárban elkezdte rezzegetni a szerelmem, hogy nem érzi, ott jól magát ezét költözzünk megint. Amire én sajnos nem voltam képes. Ezért jól összevesztünk és Ő csak elköltözött. Nem bírtam sokáig hisz nagyon szeretem ezért (lehet, rosszul fogalmazok) visszakönyörögtem magam. Megbocsájtott elmentem az albérletbe, kifizettem elékeztünk bepakolni. Azt hittem, hogy minden rendben van de mégsem. Este kilenckor még nem volt otthon, amikor rákérdeztem csak hebegett habogott. Másnap folytatódott az egész, ami odáig fajult, hogy este kitett az anyával a házból. Tudom nem voltam fer az egészben rengeteg hibám van, de Ő sem szent. Mi tévő legyek és nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni, de ő hallani sem akar rólam, és most 5 hónapos terhes. Én apa nélkül nőttem fel nem akarom, hogy a gyerekem is így éljen.
2011. márc. 15. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
www.visszaszerzemaszerelmem.hu
2011. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ert, de szerintem nagy butasagot kovettel el, hogy ilyen hamar osszekoltoztel egy ferfival es gyereket is vallaltal, hany eves vagy?


Szerintem hagyd a fenebe, ezt a ferfit, gondolom jobbat is erdemelesz.

Maskor meg jobban gondold vegig, hogy mibe mesz bele.

2011. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

F/26

L/21

2011. márc. 15. 14:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és én a férfi vagyok nem a nő.
2011. márc. 15. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát bocsi de te mit is tetté egész pontosan mert azt irod hogy részed volt benne elég durva dolog kell ahhoz hogy egy terhes nő kirakja a pasit és egyedül vállalja a gyereket.
2011. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy amióta ismerem 4-szer voltam albérletbe vele. Ami nem is baj mert szeretem. De amikor azt akarta, hogy költözzek oda az anyához, ami nem is lenne baj, a baj ott kezdődik, hogy a volt barátjáról egy A4-es kép kint virít a szekrénysoron. Én ezt nem fogadtam el és e miatt nem akartam költözni. De mégis odamentem mert szeretem. E kép miatt állandóan balhéztam a legkisebb dolgot is felfújtam.
2011. márc. 15. 15:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Fűt fát kiabáltam rá pedig Ő nem érdemelte meg.
2011. márc. 15. 15:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az én terhes lányomal ordibálnál mert betegesen féltékeny vagy és is kiteném a szüröd. Szegény gyerek ne egy harci helyzetbe szülesen ilyen instabil kapcsolatba mért vállaltatok gyereket?
2011. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van nem szép dolog amit tettem de szerinted az fer hogy a volt pasiról A4-es kép.
2011. márc. 15. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem sokat fogod látni a gyereket ha ilyen gyerekes maradsz. Ott a kép és nyeld le gyereket vár töled mit akkarsz még.
2011. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!