Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Lassan már...

Mitévő legyek? Lassan már utálok otthon lenni!

Figyelt kérdés
Lassan már utálok hazajönni. Folyton csak veszekedés, veszekedés és veszekedés. Mindig én vagyok mindenért a hibás, olyan dolgokért is amiről nem tehetek. Azért is én vagyok a hibás, hogy lassan már kenyeret sem tudunk venni, de abba nem gondolnak bele, hogy a lakásban hamarosan ködlámpára és gázálarcra lesz szükségem a büdös cigifüst végett. Arra van pénz fejenként legalább 2, tehát min.4 dobozra/nap. Saját keresetem még nincs. (sajnos) Mitévő legyek? Köszönöm.18/f
2011. nov. 8. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerős. engem is olyan dolgokért b*szogatnak állandóan ami nem is (teljesen) az én hibám. Szóval ez van, idegesek, meg most nincs is túlzottan jó világ. Mjad vége lesz. Hány éve tart?
2011. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Őszintén, hogy hány éve tart? Mióta emlékszek csak ez van.Lassan 19 éve.

Dehát nem születhet mindenki jó családba. Vannak ilyen szerencsétlenek, mint én. Sajna! Előbb-utóbb csak változni fog! Komoly terveim vannak a jövőmet illetően!

2011. nov. 8. 20:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen családba nőttem fel, érettségi után mentem is egyetemre, koleszba, másik városba. Máshogy nem lehet kibírni.

23/N

2011. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Folyamatosan én vagyok a hülye, hogy nem csinálok otthon semmit, pedig sokszor egész nap valamin dolgozok, de ők ezt nem értékelik, csak azt ami nincs megcsinálva!

Egy hétre kapok 1000 Ft-ot, abból vegyek naponta kaját+havonta bérletet. Az összes tartalékpénzem már elfogyott, de nem is jut eszükbe adni, főleg úgy, hogy az iskolai könyveket is saját pénzemből kellett megvennem.

Hogy csináljam tovább? Segítsetek, légyszíves!

Már napok óta sírok, mert az utálatba kell hazamennem, ahol folyton veszekedés van. Akkor tanulok, ha már mindenki lefeküdt, aminek következtében alszok is napi 4-5 órát!

Segítsetek!

2011. nov. 9. 17:58
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Van barátnőd?


Hozzájuk nem tudnál elkköltözni, úgy ,hogy megbeszélitek a szüleivel?

2011. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dolgozni. Gondolom, már leérettségiztél. Munka mellett is lehet fősulira/egyetemre járni. És ha dolgozol, akkor lesz pénzed albérletre és el tudod tartani saját magad. Ha ez nem megy, akkor meg ez van, ezt kell szeretni! Ha eddig nem szoktak le a cigiről, ezután sem fognak. És nehogy más nyakára menj élősködni. Tessék magadat eltartani!

Tapasztalatból beszélek. Engem vert es fojtogatott az apám. Suli brfejezése után 2 sporttáskával 250 km-ről munkát és albérletet kerestem itt Bp-n. Azóta elvégeztem a főskolát, nyelvizsgáztam, jó állásaim voltak, házat vettem, és most vállalkozó vagyok. 0 Ft szülői segítséggel, 0 hátszéllel.

2011. nov. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

SAJNÁLATOS AMI NÁLATOK TÖRTÉNIK!

De hasonló történik rengeteg családban.

Ennivalóra nincsen pénz, de cigire és italra mindig!


Rengeteg buta ember van, aki spórolni képtelen és haszontalan sőt ártalmas dolgokra költi a teljes jövedelmét/vagyonát!!!

Azután mindenkinek sírnak, hogy nincsen semmire pénzük!

"Nekünk nem telik nyaralásra" stb...


Egy kis matek:

(Azt írtad, hogy 19 éve, napi 4 doboz cigit szívnak.)


Tehát: egy átlagos cigi, 600 Ft/ doboz

napi 4 doboz (600x4)= 2.400 Ft/ nap

ez havonta (2400x30)= 72.000 Ft/ hó

ez évente (72000x12)=864.000 Ft/ év

És most fogódzkodjál meg!

A 19 év alatt (864.000 x 19) = 16.414.000 Ft

Betűvel: TIZENHAT és FÉLMILLIÓ FORINT !!!


Ez egy családi háznak az ára, vagy 2 db panel lakásé, vagy használt autóval a környező utcákat tele vehetnétek belőle....


Nálunk, így mulatnak a szegény gazdagok!!

2011. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
jajj istenek nálunk is ez a helyzet a hülye ember nem tudja felmérni hogy nincs pénz lassan ruhára,de piára mindig -.- egyszerűen én is gyűlölök itthon lenni...
2011. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 15. 17:59
 10/13 A kérdező kommentje:

"Van barátnőd?"

Sajnos nincs, de nem is nagyon merek emiatt csajozni. Szégyellem, hogy nekem csak ez a sz.r jutott. Mégcsak külön szobám sincs.


Tudom, hogy 16M forint, de az a probléma, hogy lassan 19 leszek és, azért írtam, hogy lassan 19 éve. Kitudja, hogy mennyi idős koruk óta cigiznek! Én nem. De apámnak emiatt van mindenféle baja, de mgmagyarázza, hogy az orvos a hülye, hogy ha azt mondja neki szokjon le! Elképesztő hülye emberek vannak a világon! Nekem vagy a legolcsóbb, legsz.rabb jut mindenből, vagy semmi. Gyakran a második.

Ráadásul semilyen témáról sem lehet beszélgetni, mert folyamatosan azt hallom, hogy nincs pénzünk, meg lassan már kajára sem lesz. De cigire mindig. Egyre többet szívnak. Az a napi négy inkább napi öt doboz. Otthon is mindenhol büdösítenek. Az osztályban mindenki azt gondolja a ruháim szagáról, hogy dohányzom, pedig már a szagától is rosszul vagyok, a ruháim olyan büdösek.

Ráadásul azt hallom, ha arra utalok ne vagyenek olyan büdös szart, hogy nincs közöm ahhoz, hogy mit vesz a "pénzéből"!

2011. nov. 15. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!