Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha testvér...

Mit gondoltok arról ha testvérek egyáltalán nem szégyenlősek egymás elött?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és van egy 21 éves bátyám. ő nem szokott meztelenül lenni de én ha fürdőből jövök ki sokszor ezt meztelenül teszem és már látott engem ugy. szerintetek láthatják egymást meztelenül?
2011. márc. 16. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne? Főleg, hogy 2 fiúról van szó.
2011. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért pl. fociedzés után szerinted nem látják a fiuk egymást? Azt hittem fiú-lány testvérpár, ott gáz lenni, de fiú-fiúnál szerintem olyan mindegy...
2011. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és az hogy ő egyáltalán nem szokott én meg elég gyakran
2011. márc. 16. 18:30
 4/10 A kérdező kommentje:
?
2011. márc. 16. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom, hogy inkább matekozz egy kicsit, mint hogy ilyen felesleges dolgokat járasd az agyadat!:)

Mindenki más, ő lehet kicsit visszahúzódobb, te meg nem vagy szégyenlős... Ugyan miért lenne gáz, gondolom nem magamutogatási betegségben szenvedsz...

2011. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fiú - lány testvérpárnál sem gáz ha normális szellemiségben nevelkedtek.

Tiszta lelkiismeret esetén nincs mit és nincs miért takargatni.

Az csak egy test, semmi több.

2011. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok, és van egy 20 éves nővérem. Én nem szoktam meztelenül lenni, de ő igen. Ha nem meztelen, akkor fehérneműben van. Van,hogy csak melltartóba. Engem nem zavar. Én szégyenlős vagyok, és nem tárulkozók ki elé. De ha így érzi jól magát, akkor oké. :)
2011. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Családon belül a meztelenkedés szerintem teljesen természetes.
2011. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha testvérről van szó, pláne azonos neműek, szerintem sem gáz, ha egymás előtt meztelenkedtek. Ha őt zavarja, azt tisztelni kell, talán gátlásosabb nálad.
2011. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez általános. sok családban van így, bár nálunk épp nem.
2011. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!