Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok azokról a lányokról akik nem beszélnek valami sokat, és szégyenlősek is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 21:27
 1/8 Moszuke ***** válasza:
hát szerintem az ilyen lányok csöndesek és lassan nyílnak meg minden téren
2011. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik külsőre, és ad valami jelet, hogy én is szimpatikus vagyok neki, akkor adok időt, hogy megnyíljon. Ha a fentiek közül egyik sem áll fenn, akkor nem foglalkozom vele.
2011. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek.Nem szeretem azokat a csajokat akik folyton csak beszélnek.Aranyosnak találom a szégyenlős lányokat:D,nincs azzal semmi gond!
2011. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik egy ilyen lány, és látom rajta, hogy én is tetszek neki, akkor nem sajnálom rászánni az időt. A szótlanság és a szégyenlősség mind olyan dolog, ami megfelelő közegekben elmúlik.
2011. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha külsőre bejön, tökmindegy hogy szégyenlős-e odamegyek hozzá :)


+ nagyon aranyos szerintem ha pirul a csaj :DD kis aranyosak..:)

2011. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik nem baj, sőt nekem bejön ha csendesebb egy lány csak akk ne vigye túlzásba ha próbálnék vele beszélgetni és mindenre 1-2 szavas választ ad mert az nagyon kiábrándító tud lenni hosszútávon és nem éri meg a szenvedést.
2011. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehessen vele beszélgetni :) bár egy kis alkohol megoldja a gátlásokat :D
2011. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az ilyen emberekkel sokat kell együtt lenni h megismerd miket szeret csinálni,miröl dumálni....nagyon nehéz az ilyenekkel legalábbis nekem..14/f de ha olyan vagy mint ő akkor megtalálja önmagát és tud miröl beszélni.
2011. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!