Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hogy ha...

Mit gondoltok arról hogy ha egy házaspár évek óta külön szobában alszik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 21:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Hogy valamelyikük horkol vagy nem passzolnak az alvási szokásaik (szoba hőmérséklete, mehet-e a tévé, nyitva legyen-e az ablak, stb).
2011. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%
kihűlt a kapcsolat közöttük! Szerintem nagyon szomorú látvány!
2011. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Szüleim is így alszanak. Mondjuk apu nagyon horkol.
2011. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Igen, általában az a kiindulás amit az első válaszoló írt, a következmény viszont az amit a második válasz adó írt.
2011. okt. 21. 21:14
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Volt főnöknőm aludt külön a férjétől, mert az hajnali 3-kor kelt és ő pedig ha egyszer felébredt (pl óracsörgés), akkor utána nem tudott többé elaludni.
2011. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
25%

több hálószoba van a házban...

igazából sajnos nem lehet rajta meglepődni.

"Elkészül a ház és eljő a halál".

2011. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

Nem feltétlenül. Mi is külön szobában alszunk, mert az összes horkolásgátló eszköz és műtét kipróbálása után se lett jobb a helyzet. Eddig én zombiként kóvályogtam napközben a férjem horkolása miatt.

Most este bejön, összebújunk, vagy bármi egyéb, de magát az alvás részét külön szobában oldjuk meg. Aki korábban fekszik/ébred, az átmegy a másikhoz és napközben is együtt vagyunk, de aludni nem tudunk együtt.


Mondjuk én meg "területet foglalok" alvás közben, úgyhogy én sem vagyok jó alvópartner, ellopkodom a takarót, párnákat, reggelre begyűjtöm mindet, keresztbe fekszem, az ágy szélére túrom és reggelre semmire sem emlékszem.

Sokkal jobb a jelenlegi helyzet mindkettőnknek.

2011. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
63%
Mi egy szobában ,de külön ágyban alszunk és minden rendben van közöttünk.
2011. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nekem élettársam van, néha horkol, néha sokáig néz tv-t, munkája miatt jóval korábban kel mint én, ha du-os akkor későn ér haza, stb, viszont sosem tudnám azt elképzelni hogy ne összebújva aludjunk el.
2011. okt. 21. 21:20
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként a férjem néha jót is szórakozik rajtam. Nálam van tévé, így ha nem annyira álmos, bent marad tévézni. Ilyenkor van lehetősége ébren "megfigyelni" az alvási szokásaimat. Néha reggel azon röhög, hogy álmomban próbáltam zsákmányolni, mivel ébren volt, erősen megfogta őket és nem engedte. Állítólag ekkor elkezdtem vicsorogni és morogni, mint egy kutya... :)) És rángattam tovább a cuccokat. Amikor elengedte, akkor elégedett vigyorral betűrtem mindent magam alá és a zsákmány köré tekeredtem. Azt mondta jobb engem nézni, mint a Discovery-t, ha állatos filmet nézne :)
2011. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!