Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lehet azt mondani, hogy...

Mikor lehet azt mondani, hogy valaki bonyolult kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok tényleg maradi,de nekem csak ez a két féle létezik:egyedülálló, illetve kapcsolatban[függetlenül a házas/özvegy...től..]



Aki egyedül álló,és azt mondja "bonyolult kapcsolatban vagyok" akkor az hogy?:O


2011. márc. 16. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy egyedülálló ezt mondja, akkor valószínűleg viszonya van valakivel, aki családos, vagy pedig alkalmanként összejár egy pasival, akivel csak ágykapcsolata van.. Ezt a két verziót tudom elképzelni:)
2011. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vagy csak éppen nem akarja kiírni nyilvánosság elé, hogy egyedülálló, mert cikinek érzi, hogy nincs párja..

De általában úgy van, ahogy az előttem hozzászóló írta. :D

2011. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, milyen ideái vannak "A kapcsolat"-ról. Ha az ő kapcsolata attól eltér, akkor az bonyolult.
2011. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom FB ihletésű a kérdés. Ott láttam olyan opciót is, hogy "nyitott kapcsolatban" :)
2011. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor a barátom megcsalt, és én nem tudtam megbocsátani, megalázva éreztem magam, és amíg végig sírtam a napokat, valaki elmondta minden nap, hogy szeret, hogy gyönyörű vagyok, megölelt, megsimogatta a hajam, megfogta a kezem, én pedig őrlődtem. A barátom közben könyörögte vissza magát, megesküdött mindenre (Bár nála ez semmit nem jelent.) én pedig nem tudtam mit csináljak. Ugyan ebben az időben is együtt voltunk, ő tudott a "másik fiúról" akivel konkrétan semmi sem történt, csak végre valaki szeretett, annak ellenére, hogy tudta, én kitartok az undorító, erkölcstelen, hazug barátom mellettem. Azóta minden rendben van köztünk, szeretjük egymást, de ezekben a hónapokban senkinek nem azt mondtam, hogy egyedülálló, vagy, hogy kapcsolatban, hanem, hogy bonyolult kapcsolatban vagyok.
2011. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csiki-csuki kapcsolat vagy az egyik fél házas. Gondolom.
2011. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Általában a bizonytalan és "maga se' tudja mit akar" emberekre és kapcsolatokra mondják, hogy "bonyolult".

Igazából csak annyira bonyolult, amennyire bonyolítják.

2011. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Facebookon én is bonyolult kapcsolatban vagyok, mert egy felvállalhatatlan kapcsolatban vagyok!
2011. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez ilyen fontoskodás.

nem akarja azt mondani, h egyedül van, mert az nem menő, viszont nincs egy épkézláb kapcsolata, ezért azt mondja, h ez bonyolult.

a lelke mélyén mindenki vágyik az állandóságra és a biztonságra, szóval aki ilyennel menőzik, azzal sztem valami nincs rendben.

2011. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Se vele-se nélküle kapcsolat, vagy szeretői viszony.
2011. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!