Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akadna itt egy lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadna itt egy lány aki mondana nekem véleményt egy hosszú és bonyolult történetről egy lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy női véleményre lenne szükségem aki átlát egy bonyolult szitut egy nő szemszögéből mert én belezavarodtam, egyszerűen nem értem, pedig jó lenne.

+egy kis tájékoztatás is kéne udvarlás szempontjából, hogy hogyan is működik ez a mai világban mert nekem nincs aki elmagyarázza, a történetet nem írom le ide, inkább privibe szeretném, nehogy rám ismerjen valaki meg nagyon hosszú is.


2011. júl. 15. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a bonyolult dolgokat.
2011. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írjál nyugodtan vagyok :)
2011. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jelen
2011. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

20:19

Elküldtem.

2011. júl. 15. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
És én? :(
2011. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most mennem kell, de mindenkinek el fogom küldeni amint újra gép közelben leszek.
2011. júl. 15. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálom.
2011. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatod ;) :)
2011. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!