Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha a párotok...

Titeket zavar ha a párotok szellent előttetek? Kiábrándító?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 21:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
96%

Tekintve, hogy nem rendszeresen fordul elő, így nem.

Nálunk az járja, hogy ha ilyen dolgunk van, kimegyünk a wc-re, az erkélyre, vagy egy másik szobába. Úgy érzem, h ennyit megtehetünk mindketten.

Persze van, amikor véletlenül "kicsúszik", hát ebből sem szokott probléma lenni. Pl. múltkor túráztunk, mikor eleresztett egyet (én meg sem hallottam egyébként), és elkezdte mondani, h 'húú, hogy recsegnek az ágak'. Ilyenkor mindketten röhögünk egyet, én pedig elsütöm a Shrek- féle mondást :D

2011. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim válasza:
76%

Én egyszer egy szleng-szótárban olvastam a következő kifejezést:"fingópont: az a időbeli pont egy párkapcsolatban, amikortól a két fél kényelmesen és minden feszélyezettség nélkül fingik egymás jelenlétében".

Nagyszüleim pl perceken keresztül szakadnak a röhögéstől egymás fingjain.

2011. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
75%

"A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:05"


Valóban ez a legjobb felfogása a dolognak.. Én is így vagyok vele.. Ha kint van nem fogok elpirulni.. Főleg, hogy együttélünk.. Takarítom utána a wc-t, mosom a ruháit stb.. Nehogymár ettől boruljak ki..

2011. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha véletlenül történik,jót kacagunk a dolgon... eleve nem jönnék olyannal össze,aki viccből szellent előttem. Akkor kiábrándító lenne,de ha véletlenül történik,akkor nevetünk egyet és továbbmegyünk, nem kell ezen pörögni.
2011. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
40%

Jó a téma:P

Esetleg fingóverseny?

Jelentkeztek zsűrinek?

Hahaha:)

2011. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
64%
Azért a magyar ember nem hazudtolja meg magát. Még egy órája sincs fenn ez a kérdés, de már lassan az összes fórumozó itt írogat.......DURRR! Bocs, sietnem kell...
2011. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
78%
Igen, zavarna. De Ő szerencsére ezekre figyel.
2011. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
67%

Mi egyutt elunk es szamomra undorito.

Szamara nem de tiszteletbe tartja a keresem es kimegy a wcre ha kell neki.

Van egy vicces tortenetem:

Meg mikor hozza koltoztem akkor epp akartam vele kettonkrol egy komoly beszelgetest tartani. De olyan nehezen sikerult kinyognom. Mig meg nem szolt: Ha arrol van szo,hogy fingjunk egymas mellett en benne vagyok:D

2011. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

22.37es vagyok

En elegge fius csaladban nottem fel ahol mindenkinek ez poen volt es nem egyszer az orrom ala fingottak. Amin ok szakadtak a rohogestol. En kevesbbe. Talan ezert nem toleralom a paromtol.

Anyamnal es apamnal nem volt tabu a szellentes. Ok mindig csak mosolyogtak.

2011. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
87%

Ha egyszer-egyszer kicsusszan véletlenül, nem zavar, megesik az ilyen.


Azt nem szeretném viszont, hogy szándékosan az orrom alá reccsentsen. Nálunk ez nem volt szokás a családban sem, így lettem nevelve. Ha véletlenül előfordult, max. annyit mondott az illető, hogy "elnézést", és el volt felejtve.


Az pedig hülyeség, amikor azzal jönnek, hogy akkor igazán intim a kapcsolat, ha egymás előtt szellentenek. Sztem ez nem függ össze.


Aki alapból "fingós" családban nő fel, annak ez nem okoz gondot.


Nekem volt egy ocsmány exem, hát annak be nem állt a fara. És ő még poént is űzött belőle, számára elsőosztályú humor volt a végbélszél. Például fingás után mindig csettintett egyet, mert a kebelbarátjával volt egy ilyen megállapodásuk. Ha együtt volt ezzel a haverjával, akkor duplán hallgathattam/szaglászhattam a szellenetüket. (Húszas éveik közepén járó, PhD-hallgató fiatalemberekről van szó.)

2011. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!