Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez belefér egy...

Szerintetek ez belefér egy együttélésbe, vagy csak engem zavar? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok,érdekelne mindenki véleménye,mert tanácstalan vagyok. A neten ismerkedtem meg a párommal egy társkereső oldalon ,7 hónapja vagyunk együtt,1 hónapja együtt is élünk.Ő 41 éves,elvált ffi. Az alkalmazás törölve lett mindkettőnknél.Neki megmaradt néhány beszélgetős "havernője",akikkel levelezik,szinte minden este a gép előtt találom,engem bánt hogy rendszeresen levelezik másokkal is,ő nem érti mi a rossz ebben,hiszen megmondta,hogy azok régi ismerősök(2 évig volt fent a társkeresőn)és szerinte semmi nincs hogy időnként levelezik,engem viszont zavar,hiába a rengeteg jó tulajdonsága,egyszerűen úgy érzem éket ver ez közénk és a kapcsolat végéhez fog vezetni,mert nem tudok benne így megbízni,én sem levelezem másik 5-6 ffivel,még szórakozásból sem. Miért van erre szüksége ha velem tervezett hosszútávra és összeköltözött velem.Elhamarkodott lépést nem szeretnék tenni,de nem látok tisztán,hogy miért van erre szüksége? Nem szeretnék egy válás után ismét csalódni,de azt sem szeretném ha hülyének nézne.Mit tennétek a helyemben?
2011. okt. 9. 02:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Vagy elhiszed, hogy csak haverok, és akkor miért ne tarthatna velük kapcsolatot, vagy nem hiszed, hogy csak haverok, akkor be kell fejeznie a csajozást. Vagy csajozzon, de neked ahhoz nem kell asszisztálnod. Az mondjuk fura, ha minden estét velük tölt, nem veled. Bár 2 év alatt rákattanhatott a csetre, nem holnapra fog leszokni róla.
2011. okt. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is vannak lány barátaim. Nos, szerencsére a szerelmem nem tilt el tőlük, de nem is azzal töltöm minden estémet, hogy velük beszélgetek. Hetente egyszer vagy kéthetente összefutunk és dumálunk. Sosem csalnám meg a barátnőmet. A napi kontakt nekem is fura. F/24
2011. okt. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez bánt hogy fáradt,ingerült,de levelezni minden este van ereje,és mindent töröl folyamatosan az üzenőfalról,hogy ne legyen nyoma semmi új változásnak.A napi rendszerességgel van bajom nekem is :( ezért vagyok egyre bizalmatlanabb vele .
2011. okt. 9. 03:39
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátok, akik egy társkeresőn ismerkednek... nekem nem férne bele, ez nem barátság. Barát az, akivel egy csomó közös élmény összeköt, személyesen is ismerem, szeretem, megbízunk egymásban stb. Szerintem ez "talonban tartás" hogy ha veled vége lesz, vagy csak ellaposodik, akkor legyen kihez fordulnia.
2011. okt. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha "semmi nincs benne", akkor miért törli le a nyomokat?!...

Ha csak ártatlan csevegés a régi barátokkal, akkor azokat a leveleket neked is megmutatná!...


Szerintem ez a pasi mindig is ilyen volt (és ilyen is marad), egy olyan alak, aki a barátnője mellett más nőkkel is szeret szórakozni...

Nem véletlen, hogy 41 éves korára nincs családja...


Én a helyedben gyorsan keresnék egy másik férfit, aki nem másfelé kacsingat, hanem engem becsül meg és én vagyok neki a központ, esténként velem akar csevegni, nem pedig a régi nőivel...


Én a helyedben gyorsan lapátra tenném a pasit és más férfit keresnék magamnak! (Az idő gyorsan elszáll, ne fecséreld egy olyanra, aki erre érdemtelen!)

2011. okt. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kerdes: miert van o otthon, ha te csak akkor ersz haza es ott talalod a gep elott? Vagy felreertettem, amit irtal?


Nekem nem ferne bele, hogy minden este, allandoan a neten logjon, es az, hogy torol, hogy nem mutatja meg, az azt jelenti, hogy titkolozik, a titkolozas pedig nalam egyertelmuve teszi, hogy nem tartozunk egymashoz. (ergo cuccai az ajto ele, zarcsere es hasonlok)

Akivel egymashoz tartozunk, annak nem kell mindent megmutatnia, de ha veletlenul melleallok, hogy "hoztam egy teat" akkor ne kapkodjon riadtan a panikgomb utan, ha megkerdezem, mit kopog annyit a billentyun, akkor merje azt mondani, hogy "gyere ide, megmutatom, jot fogsz nevetni te is" - es akkor minden rendben van. De a titkolozas, a torles idegesen, nehogy meglassam, telefonalas a kert tulvegebol, wc-ben sms-ezes, nnnna akkor cucc az ajto elott es zarcsere.

2011. okt. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tarskereson ismerted meg igazad van, most mar egyutt eltek, es veled kedveskedjen, mosolyogjon, ne pedig a "haverjaival"!

Legy hatarozott, es allisd kesz tenyek ele, mivel igy elkepzelheto, hogy ujra csalodni fogsz. Nagyon sok ffi tartatja igy el magat a mai korszakban, kihasznalva a noket.

2011. okt. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%

Nem akarok "Csernusosan beszólva" kioktatónak tűnni, de javaslom, hogy fejleszd az önbizalmadat arra a szintre, hogy hiszel magadban annyira, hogy meg tudod tartani a párodat, őbenne pedig bízz meg annyira, hogy Téged szeret és nem hazudik.


A féltékenység (egy határon túl) nem más, mint:

-a partner meghazudtolása>BIZALMATLANSÁG

-önmagunk alkalmatlansághite a kapcsolatra>ÖNBIZALOMHIÁNY


Ezeket le kell küzdeni, mert lassan, de biztosan elrohasszák a párkapcsolatot.

2011. okt. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
vagy megbízol benne és hagysz neki teret vagy nem és szakiitottok mert sok értelme igy nincsen
2011. okt. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy 7 hónapja ismeritek egymást, és 1 hónapja éltek együtt. Ez normális körülmények között a mézeshetek ideje, az intenzív érzelmeké. Az én olvasatomba ebbe az időszakba az ellenkező neműekkel való napi magánéleti kapcsolattartás nem fér bele.Írásodból kitűnik, hogy a tiedbe sem. Ne haragudj, hogy visszakérdezek. Mire vársz?
2011. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!