Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha a párotok...

Titeket zavar ha a párotok szellent előttetek? Kiábrándító?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 21:39
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Engem a szaga jobban zavar,mint maga dörgés.Van amikor enyhe az illat,de van,hogy olyan mintha döglött macskát evett volna.Akkor balhézok,és szellőzettek.
2011. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, én sem fingok senki orra alá, más se tegye, menjen ki a mosdóba, vagy legalábbis akkor távolabb tőlem. Ugyanúgy udvariatlan dolog, mint mondjuk hangosan böfögni.
2011. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Nem. De azért, ha érezzük hogy jön, akkor arrébb állunk, különösen evéskor. Elvégre ez egy természetes dolog mindkettőnknek ugyanolyan, ki kell jöjjön.
2011. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Nem szoktam így nevetni válaszokon, de ez nagyon komoly. :D Fantasztikusak a sztorik :D Tényleg! :D Feldobták az éjszakámat, így lefekvés előtt. :):)
2011. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
67%

"pl egyik ismerősömnél mindig kimennek a wc be egymás előtt nem mernek. pedig már házasok és gyerekük is van. szerintem az inkább a furcsa."

Nekem ez a hozzáállás szimpatikusabb. Tisztelik egymást.


Oké, néha 1-2 véletlen baleset elmegy (bár velem nem volt ilyen, de egyszer mondjuk nem akadok ki, igaz, olyan húdejópofa viccnek se tartom, meg nem ezt mesélném este a barátoknak a bor mellett, utálom azokat, akik folyton ilyesmivel akarnak poénkodni)


Szerintem nem nagy dolog a wc-n vagy máshol elintézni.

Páromat nem zavarná, de gond nélkül tudomásul vette, hogy én nem az egymás előtti fingásban keresem a meghittséget. Egyikünknek sem okoz gondot kulturáltan viselkedni. Én tiszteletlenségnek venném (ha csak nincs tényleg rosszul, és nem tehetne róla)


Valaki említette a wc takarítást. Én NEM takarítok más után wc-t, viszont a koszos wc-t se nézem. Wc-t, kádat mindenki maga után takarítja, nálam ez a szabály.

2011. márc. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

én is itt aszalok már 10 perce :D


naja, nálunk asszem elég hamar megvolt a fingópont :D jobban zavar a szagos mint a hangos, de hát ez van, nem fogom kiküldeni a szobából, ez is belőle jön, akárcsak az irántam érzett szeretete :D

én inkább hangosat nyomok mint büdöset, szóval annak a hangjain legalább lehet röhögni a káros mellékhatások nélkül :D

kb minden alkalommal eljátssza poénból, h mennyire gerjed a pukimra. ami persze nem így van, de mi kiaknázzuk ezt a humorforrást is :D


azokat az embereket nem bírom, akik akárki előtt, vagy akár a buszon küldik a galambot. na, az iszonyat bosszantó és undorító.

2011. márc. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Nem ábrándít ki, de az nagyon zavar ha büdös. Van mikor az egész lakást ki kell szellőztetni ( kicsi lakás). Olyankor nagyon mérges vagyok, de ha 2 percenként fingik most küldjem ki az erkélyre 2 percenként? :D A másik meg az, hogy azt mondja az én hibám, mert olyanokat főzök...érdekes én is azt eszem és mégsem rohadok belülről :D
2011. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Hát azért pusztán ez nem tud kiábrándítani belőle. Ehhez azért több kellene!:) De mi sem szánt szándékkal egymás előtt csináljuk! Arrébb megyünk, de ha kicsúszik, akkor sem ütjük egymást agyon! Nyilván megtisztelem én is azzal, hogy nem az orra alá engedem el, de jól írta valaki, ha mosom a gatyáit, takarítom utána a wc-t, akkor azért ebből sem csinálok akkora problémát!
2011. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Férjem nem zavartatja magát előttem, de már megszoktam, és csak néha borulok ki, ha rossz napom van, hogy mi a fenéért nem lehet kivinni "ezt" a wc-be?! :) Én a mai napig nem szivesen szellentek előtte, ill. nem is teszem szándékosan, csak mióta a kisfiunk megszületett, nehezebben tartom benn.:S Nehéz szülés volt és azóta nem zárnak olyan jól az izmok sajnos.:/ Őt nem zavarja egyáltalán, sőt: azelőtt nem értette, hogy miért kell a nőknek úgy tenni, mintha ők egyáltalán nem szellentenének. Szóval a kapcsolatunk/házasságunk nem ezen fog múlni, az tuti.
2011. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

aminek ki kell jönnie jöjjön!

inkább minthogy visszatartsa és bélcsavarodást kapjon.

2011. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!