Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy sz@rkeverő...

Mit tennétek egy sz@rkeverő sógórnővel?

Figyelt kérdés
Sógórnőmmel nem valami jó a kapcsolatom,sosem volt rózsás.Régebben is oltogatta a páromat,most újra elkezdte.Mi voltunk külön 1 évet a párommal,elváltunk hivatalosan,de aztán újra összejöttünk,van 2 szép gyerekünk és a sógórnőm leginkább velük kapcsolatban magyaráz a páromnak,bár a párom tagadja,de én észreveszem,meg nekem is van hogy beszól.Ráadásul be van jelentve a páromhoz,aki vállalkozó-és kap fizetést is,mivel babát szeretnének a férjével és természetes úton nem megy,igy nem dolgozik,de igy könnyű,hogy be van jelentve a testvéréhez,a munkaviszonya folyamatos és kapja majd a juttatásokat ha lesz baba.Nem tudjuk megbeszélni a dolgokatmhiába tanácsolnátok ezt,mert nem lehet vele beszélni.Elegem van a páromból is,a sógórnőmből is.Apósóm 1 hónapja halt meg,ő is beleszólt az életünkbe,azt hittem,picit könnyebb lesz igy,hogy ő már nincsen,de tévedtem.
2011. márc. 17. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Hát ez elég huzos,sajnállak!Nekem ilyen sz@rkevero az anyoson,míg kést nem állítok a hátába 1szer... :P

Na jo,a viccet félretéve,én a te helyedben leulnék,és beszélnék a párommal.Elmondanék neki minden problémát,amit észleltem,még ha az rosszul is esik neki,hisz a drága családjárol van szo.Elég szar érzés,ha a párod nem melléd áll,és nem veszi észre,ha a testvére csak megkeseríti az életeteket!!!és tuti kozrejátszik benne amit írtál,hogy neked van 2csodálatos gyermeked,neki meg nem lehet.Féltékeny a kicsike.

Kozold vele,hogy míg ilyen rosszmájuan,onzoen rosszindulatu,addig a gyerek sem fog sikerulni..hisz a negatív energia negatívvá teszi az embert és a kornyezetét is.Sok sikert!!!udv.:Bia

2011. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
konkrétan mivel oltogatja a párodat a gyerekekkel kapcsolatban? én úgy gondolom hogy az jobban szúrja a szemed hogy a párodhoz van bejelentve de nem dolgozik ott. ehhez csak annyit hogy a párod testvére azaz jóhogy segít ahol tud. szerintem ezen ne is rágódj úgysem tudsz ezen változtatni és nem is kell.
2011. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg ilyen egyszerű a sógornőd, hogy még megbeszélni se lehet vele a dolgokat akkor csak annyit tehetsz, hogy nem foglalkozol vele. Tudom nehéz, de neki is az fáj ám a legjobban, ha az akit eddig bántott és eddig felvette innentől figyelembe sem veszi. Tégy úgy mintha nem is létezne! Én is ezt teszem...azóta nem is vagyok ideges (:
2011. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dettó,mint az előzö......az utolsó rosszindulatú ,mocskos beszólásánál betelt a pohár......egyszerűen levegőnek nézem......tudod,azért csinálja,hogy ő legyen a középpontban,mindenki vele foglalkozzon.....az esik neki a legrosszabbul,ha le sem szarod....szinte napi szinten kell vele találkoznom,gondolhatod,hogy érezheti magát.....de nem érdekel,azóta egyáltalán nem idegesítem magam miatta...
2011. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Kedves 18.04-es!Hogy gondolod te azt,hogy ez igy jó,hogy a párom segiti a húgát és ezen nem kell változtatni?A sógórnőmnek a saját lábára kéne állnia,nem kihasználni a bátyját,ahol csak tudja!Nekem van 1 nővérem,de én sosem tenném ezt,hogy anyagilag kihasználjam!Azért nekünk is 2 gyerekünk van a párommal,albérletben vagyunk,akkor nem érthető,hogy engem igenis zavar amit a sógórnőm csinál?Amivel pedig oltogatja a páromat,az az,hogy én tiltom onnan a gyerekeket,ez a legfőbb mocskolódása felém,de ez már nem újkeletű.Én egyáltalán nem tiltom őket,csak neki az tetszene,ha a gyerekek állandóan ott lennének.

A többieknek lehet igaza van abban,hogy ne foglalkozzak vele,akkor békén hagy,de én csak egy darabig tűrök,aztán betelik a pohár...Azon gondolkoztam pedig,irok neki egy szép kis levelet,amiben kifejtem a véleményemet...

2011. márc. 18. 09:28
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Az mocskolódás, hogy észrevette, nem túl gyakran engeded át hozzájuk a gyerekeidet?

Az meg, hogy azért vagy rá megsértődve, mert a férjed - a TESTVÉRE - segíti, amiben tudja, hááát...


Úgy tűnik, mintha irigyelnéd a sógornődet valamiért...

2011. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
egyértelmű hogy az ember segíti a saját családját ha tudja. és látszik hogy neked ez szúrja főleg a szemed.ti nem szenvedtek hiányt semmiben gondolom (ha a férjed vállalkozó és még egy plusz fő is be van jelentve) ne legyél irígy nem szép dolog.
2011. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Két utolsót lefele pontoztam...Egy valaki elkezdte hogy én irigy vagyok,aztán más is irja tovább...Nevetnem kell.Mire legyek irigy?Hogy nekem van két szép gyerekem,neki meg nincs és ki tudja lesz-e?Hogy sajnos meghalt az édesapjuk?Vagy talán azért irigyeljem mert még munkahelye sincs,nekem meg hála az égnek az is van,ahova vissza tudok menni a két gyerek után és nyár végén kezdek dolgozni?Na ha végiggondolom,1 dologért irigyelhetném:csinálják anyósómék házán a tetőteret,oda fog a férjével felköltözni.Nekünk meg még ház után kell nézni,nem lehetünk örökké albérletben.Ezért az egyért irigyelhetném,de nem teszem,mert nem érdekel.

Úgyhogy összegezve,ő lehetne irigy rám-valószinű az is-,ahogy az első válaszoló is irta...

2011. márc. 18. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Lepontoztál, hűha, mindjárt összetörpölöm magam!

De most már tudom, hogy jól láttam, irigy vagy... és annyira zavar téged, hogy ezt valaki észreveszi, hogy mindjárt jól lefelé pontozol...

2011. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ui: van munkahelye, a testvéréhez be van jelentve, ugye... belőled meg süt a rosszindulat.
2011. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!