Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után "illik" tartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után "illik" tartani a kapcsolatot a volt anyóssal, meg sógorral/sógórnővel?

Figyelt kérdés

Mondjuk még nem házasodtunk össze, de amikor családi szülinap van, meg névnap, meg a párom tesoja pl most szült, tehát igazából a párom miatt "illik" ezeken megjelennem, jókat kívánnom stb.

Szóval ha esetleg most szakítanék továbbra is még tartsam fejben kinek mikor van a szül.napja, vagy néha meglátogassam a tesoját a babával?

vagy ahogy a párommal megszakad a kapcsolat, úgy az egész pereputtyával is hipp-hopp?


mert ha igen, az összes eddigi kedvesség nagyon álszentnek tűnne vissza nézve; nem?


vagy, HOGYAN MŰKÖDIK EZ?


2011. máj. 27. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kölcsönösen jó kapcsolatod van a rokonaival nem muszáj. Ha viszont pár alkalommal találkoztál velük és nem ismered őket, akkor szerintem felejtősek.
2011. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha alapjában véve kedveled a családját, nem kell megszakítani minden kapcsolatot. Ha érdekel néha napján, hogy mi lehet velük, akkor hívd fel, esetleg látogasd meg őket. Nincs ezzel semmi baj szerintem.

De különben ez most hogy jutott eszedbe, ha egyébként minden rendben van köztetek?

2011. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ez attól függ...

Ha nagyon jó a viszony akkor nem kell megszakítani (pl. anyukám a mai napig küld egy-egy sms-t a volt vőlegényemnek, mert nagyon kedvelték egymást, viszont már 8 éve külön vagyunk).


Én nem tartottam a volt párjaim családtagjaival a viszonyt utána, bármilyen jó is volt az. Mert akkor az már olyan feszült meg nincs miről úgy igazán beszélgetni:( Főleg, hogy most már családom van, férjnél vagyok, elég hülyén venné ki magát ha a volt pasim anyjával/tesójával stb. tartanám a kapcsolatot. Nekem sem esne jól ha a férjem a volt csaja rokonaival cseverészne.

2011. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

mondhatni csak báj/muszáj csevegés van velük a párom miatt, meg elvileg a családhoz tartozom alapon


de hogy a tesoja most szült és annyit babáztam, érdekesen venné magát ki, hogy szakítás után meg semmi a részemről.


azért gondolkodom ezen, mert nem biztos hogy boldog leszek én a párom mellett és sajnos, hogy ennek esélyt adjak, le kell lépnem


de csak gondolkodom/tervezgetek


most jöhetne a kérdés miért mondtam igen-t:

jelzem akkor kért meg a párom, amikor szakítani akartam, azt hittem ezzel azt bizonyítja, hogy érdemes mégis vele maradnom, mert mégsem olyan, dehát egy gyűrűtől csak nem változott meg semmi :(

2011. máj. 27. 11:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 éve váltunk el, de én még most is tartom a családjával a kapcsolatot. Több mint 10 évig együtt voltunk, nagyon szerettem a családját, ők is engem. Ez attól, hogy mi már nem vagyunk együtt nem változik.
2011. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

csak azért, mert nálunk kizárólag azért van kapcsolat, mert a párommal vagyok

eddig nem is ismertem őket, és senkit nem is érzek bnőmnek, vagy hasonló

legszívesebben szakítással hanyagolnám mindannyiójukat, csak nem tudom, nem e rossz szemmel néznének ezért rám.

2011. máj. 27. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:

A válások nagy része nem túl békés módon zajlik. Úgyhogy nem csak a családjával, de a volt pároddal is könnyen megszűnhet a kapcsolat. Én nem nagyon tudok annyira békés válást elképzelni, ahol mindenki ugyanolyan viszonyban marad mindenkivel.

35f

2011. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én 9 év együtt élés után maradtam el a páromtól,ő most Angliában él,de a szülei szembe szomszédaim.Mondanom sem kell az anyja ha lát megtudna ölni,de ez kölcsönös..

szerintem nem kell velük bájcsevegni,más az akivel előtte jó kapcsolatban voltál az okés.én is csak azzal az egy személlyel tartom a kapcsolatot,akivel előtte is jóba voltunk.

2011. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről az a véleményem, hogy minek.Össze sem voltatok házasodva. Gyerek sem született a kapcsolatból.Akkor is el mégy bájvigyorra, ha a volt társad esetleg össze jön valakivel és ott fogsz kellemetlenkedni. Vagy esetleg ha neked lesz valakid akkor is tartjátok a kapcsolatot. Forcsa álláspont. Azt nem mondom, hogy legyél faragatlan, de közötök nincs egymáshoz .Esetleg a családból vonzódsz valakihez ?
2011. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

csak ha nem (volt)családtagként nézem őket, hanem mint embert egy szakítással ejthetem is őket?


pl most a huga és a babája eset, most érdeklődök a hogylétük felől, szakítás után meg már nem is léteznek?


vagy másik tesoja sokat segít a munkahelyi dolgokban (telefonon tanácsok)-ahogy én is segítek, ha tudok (pl főzésben)egy szakítással törölhetem a számát?


nem néz ez ki így hülyén?


amúgy a család eléggé tiszteletben tartja mindegyik tagjának az életét, szakítás esetén, nem lesz "köpködés" senkire. nem működött, sajnálják, kész.

2011. máj. 31. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!