Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, lehet egy 16...

Mit gondoltok, lehet egy 16 éves gyerekre azt mondani h sz*rkeverő?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 12:05
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2011. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Kitudnád jobban fejteni a kérdést?
2011. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%
16 évesen már nem gyerek.
2011. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Összevesztünk miatta a párommal,egyszerűen nem látja h az a gyerek csak a feszültséget kelti köztünk,szándékosan :(
2011. ápr. 25. 12:10
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
Persze, hogy lehet, sőt, szerintem ebben a korban illik rájuk legjobban ez a jelző.
2011. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt,neki is nekem is van az előző kapcsolatunkból gyerek. Az én fiam velem lakik,az övé az anyjával. Akármikor jön hozzánk a fia,miután hazamegy hazudozik az anyjának aki ez miatt zaklat minket. És a párom nem látja h a fia ezt direkt csinálja
2011. ápr. 25. 12:12
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

sőt, már 12 évesen is lehet egy nagy sz*rkeverő!

De egyébként mi a történet?

2011. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem a legjobb ötlet a másik gyerekét így minősíteni.

"Drágám, nem gondolod hogy esetleg Pistike egy kicsit máshogyan tálal bizonyos dolgokat, mint ahogyan az valóban van? Nyilván az anyja iránti szeretetből, de elég kellemetlen. Mi lenne, ha beszélgetnénk vele - vagy te egyedül. " Szerintem ez célravezetőbb lenne.

2011. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Most konkrétan az h nálunk töltötte a húsvétot,az apjától kapott egy mobilt,tőlem csak édességet.

A fiam(ő 17 éves) hazajött az apjától,és mutatta a laptopját,amit kapott az ő apjától. Én is és a párom is oda adtuk neki az ajándékát ha már így hazaért. Tőlem pénzt kapott 20.000Ft-ot,páromtól édességet.

nem kellett volna a párom fia elött oda adni,de sietett mert a szünet további részét a haverjánál tölti,onnan megy vissza a suliba is(koleszos).

Alighogy a párom fia hazament,már kaptuk a telefont az anyjától h mi az h az én kölykömnek a párom laptopot ad,meg pénzt is,és h a párom azonnal vegyen a fiának egy laptopot és szép h más gyerekét ennyire támogatja.Hiába mondtuk h a fiam a pénzt tőlem kapta,az apjától meg a laptopot,nem hisz nekünk. Pedig aztán a fia is tudja h melyik ajándék kitől van. Bíróságra akar menni,h felemeltesse a családi pótlékot mert az én fiamnak mindene megvan,az övének semmi. pedig aztán párom támogatja még plusszba is a fiát,amvel nincs is baj,csak mindig hazudozik az anyjának.

Én mondtam a páromnak h ha tényleg emelést kér,és megkapja(2 éve már egyszer emeltetett 30 ezerről,40ezerre) akkor jobb ha külön utakon folytatjuk,mert így már a fiam rovávására menne az h ő ennyivel kevesebbet ad haza. Összevesztünk nagyon

2011. ápr. 25. 12:24
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
Már ne is haragudj, de a bíróságot nem fogja érdekelni a te gyereked, mert neki ehhez semmi köze. A párodnak egy gyereke van, rá tartásdíjként akár a fizetésének 50%-át is levonhatják. Ha ilyen anyagias vagy, akkor jobb lenne valóban, ha külön mennétek. Egyébként meg a legnagyobb marhaság gyerekeket egymás előtt megajándékozni, ha nem ugyanazt kapják.
2011. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!