Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek úgy érzik joguk van a másik életébe beleavatkozni, és a háta mögött szervezkedni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Mer a emberek hülyék. Ja és valszleg skorpiók. Ezér. XD
2011. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem skorpiókról van szó...
2011. márc. 18. 15:04
 3/9 A kérdező kommentje:
de hasonló
2011. márc. 18. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Konkrétabban? Amúgy nagy általánosságban ezt azok teszik, akik a saját fontosságukat akarják ezzel is bizonyítani. Az indítékát nem ismerem, mert én sosem éreztem ilyen késztetést.
2011. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg nem is rosszindulatból? Az elképzelhetetlen?


Pl. segíteni akar, vagy kellemes meglepetést okozni, csak nem veszi figyelembe, hogy te magad mit szeretnél.


Szóval ne szidjunk már megint valakit.

2011. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően azért, mert van, aki a másik fölé képzeli magát egy a fejében lévő rangsorban. Mondjuk mert okosabb, vagy több a pénze. Aztán erre alapozva azt is gondolja, hogy "Lám én jól élem az életem, az a másik ember meg nem." Ez pedig már elég alap arra, hogy beavatkozzon, megpróbálja megmenteni azt, aki nem is kérte, és talán nincs is szüksége a mentésre. Ilyenek vagyunk, mi emberek, szeretünk "menteni". Másokat. Magunkat nem. :D
2011. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Én nem foglalkozom másokkal. Van elég problémám nélkülük is.

De van olyan ismerősöm aki szereti mások dolgába ütni az orrát. Mert mindig mindent tudni akar, jól informált akar lenni.

2011. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megérdemelnék, hogy az érintett botrányt csináljon az igazáért.
2011. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát ha sokáig ez megy,ki lesznek osztva az tuti.egy darabig béketűrő vagyok,de utána elpattan az a bizonyos húr...
2011. márc. 18. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!