Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megmondjam a barátnőmnek,...

Megmondjam a barátnőmnek, hogy semmi esélye sincs a fiúnál? Nem akarok beleavatkozni, de rossz ezt nézni.

Figyelt kérdés

Igazából a srác már lekoptatta (barátnőm meg akarta ismerni őt facebook-on, de a fiú azt mondta, hogy sosem ismerkedik neten és igazából ennyi volt). A suliban sosem néz rá, levegőnek nézi, nem foglalkozik vele. De a barátnőm reménytelenül bele van zúgva és azt hiszi, hogy pár hét és együtt lesznek, stb... Szóval abban a hitben él, hogy ő tetszik a srácnak.. közben ezek a jelek nem arra utalnak. Ráadásul a eléggé szoknyavadász fílingű a gyerek, szóval inkább a cicababákra bukik (barátnőm nem éppen az, inkább átlagos).

Én nem szeretnék ebbe beleavatkozni, mert az ő dolga.. de olyan rossz nézni, hogy reménykedik, közben meg valószínűleg nem lesz semmi az álmaiból. Mit tegyek? Hagyjam, hogy szép lassan kiszeressen belőle?

16L


2011. okt. 11. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne mondd meg neki. Egyrészt nem látsz bele a srác fejébe, másrészt meg úgysem hiszi el. Majd rájön magától. Csalódásokra szükség van.
2011. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Éppen megmondhatod, de úgyse fogja elhinni, és még az is lehet, hogy te leszel a rossz. Majd rájön magától.
2011. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki.
2011. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
2. válaszolóval értek egyet, még rosszul is kijöhetsz belőle, továbbá barátnődnek sem árt a tapasztalat, h legközelebb jobban felismerje h kinek jön be, ki illik hozzá, élettapasztalat. Nem vagy rossz barátnő, ha ebbe nem avatkozol bele, ha megcsalná a pasija, az már más tészta, ez egy szimpla rajongás be nem teljesedése.
2011. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaja,ne mondj neki semmit... Majd rájön.
2011. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat :)
2011. okt. 11. 19:09
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, h rosszul erzem, de nekem ugy tunik, hogy teged szorakoztat ez a helyzet.Ha igazi barat lennel, nem hagynad, hogy hulyet csinaljanak belole.En biztos megmondanam, es nem erdekelne, ha haragudna, majd megbekul.Inkabb ez, minthogy mindenki rajta rohogjon.
2011. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, én se azt mondtam, hogy ne mondd meg, csak azt akartam előre jelezni, hogy a barátnőd nem fog lelkesedni (de utána rájöhet, hogy igazad van)


De az igaz, hogy ha nem szólsz, abból is kijöhetsz rosszul: mert hogy miért hagytad, hogy röhögjenek rajta, stb.

2011. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legalább nem fogja kihasználni és kidobni.
2011. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!