Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy már nem szerelm...

Úgy érzem hogy már nem szerelmes. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,van egy lassan 5 éves párkapcsolatom. Sok problémánk volt, pár hónapig voltunk külön is,de szenvedtünk mindketten. Azt mondja szerelmes belém,de mást mutat. Most egy ideje együtt élünk,de feszt a gép előtt kockul. Munkából amikor megjövök,még csak fel sem néz a gép mögül(egész nap nem találkoztunk) s.zexet rendszeresen,sokat akar,éjjel szorosan átölel,kb ennyiben ki is merül a törődése. Szoktunk beszélgetni napi szinten tartalmas dolgokról,de én azt érzem hogy már csak kötődik hozzám,és kényelmes vagyok neki. Beszéltünk már erről. Állítása szerint nagyon szeret,szerelmes- de nem érzem!!! Néha vannak kedves gesztusai,de kb úgy élünk mint az 50 éves házasok.engem ez nagyon bánt... Közös progik vannak,nagyon szexinek tart még mindig. Akkor mi ez az egész??? Ja,ő 28 éves
2011. márc. 18. 20:04
 1/5 anonim válasza:
Régen kimutatta??
2011. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy leírod, valami nem okés valóban
2011. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy eddig, mivel nem éltetek együtt nem láttad, hogy egész nap a gép előtt kockul? Nagyon más amikor találkozgatsz valakivel és amikor együtt vagytok 100%-ig csak egymással foglalkoztok, meg ha együtt éltek és a saját dolgaitokkal, hobbijaitokkal stb is foglalkoztok. Ha azt mondja, hogy szeret, úgy is viselkedik többnyire valószínűleg így érzi ő, csak te nem.

Nálunk úgy van, hogy megbeszéljük néhány nap kockuljon nyugodtan én addig mást csinálok, más napokon meg egymással vagyunk, szerintem ezzel próbálkozhatsz, nekünk bevált.

2011. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! Hát ez olyan mintha én írtamvolna! :D Én is 21 vagyok, nekem is 5 éves kapcsolatom van és az én párom is 28 éves :D Hihetetlen. Ő is pont ilyen!! Éjszaka átölel, azt állítja hogy szerelmes, de közbe meg egész nap jön-megy és kb nem is látom. (dolgozik, aztán a ház körül dolgozik...) Nemtudok neked tanácsot adni, mert velem is az a helyzet mint veled...
2011. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őőőrület, ezt még én is írhattam volna, csak férfi szemszögből! 28 éves vagyok, férfi és 21 éves a barátnőm, akivel szintén 5 éve vagyunk együtt és napközben én is kockulok, ez a nagy hobbim. Oda vagyok a barátnőmért is, oda, meg vissza, szeretem nagyon, este sokat kufircolunk és olyan jó vele átölelkezve elaludni! 8 óra hosszat töltünk egymást átölelve (mert kb. ennyit alszunk) és nagyon jó érzés! Ti ébresztettetek rá, hogy napközben is rajta kell csimpaszkodnom, hogy végre elhiggye nekem, hogy nagyon szeretem! De lehet, hogy a munkahelyére is együtt járunk be ezentúl, rácsimpaszkodok majd a hátára, én leszek neki a hátizsák!
2011. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!