Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a barátomba,...

Szerelmes vagyok a barátomba, de sokszor már az agyamra megy és úgy érzem, hogy nem tudom elviselni! Mit csináljak, inkább legyek türelmes amíg megváltozik, vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kapcsolatom,ami most jelenleg távkapcsolatként "működik",és jobbára csak telefonon tartjuk a kapcsolatot és két-három hetente találkozunk!!Telefonban nagyon sokat veszekszünk és összekapunk apróbb hülyeségeken,amik jobbára a párom fáratsága és türelmetlenkedése miatt van!!Mikor együtt vagyun személyesen arra a kevéske kis időre is,olyan mintha a fellegek között lennék de telefonban meg megtudnék őrülni,mikor rajtam vezeti le a feszültséget!!Szerintetek mit csináljak??
2009. márc. 26. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Min tudtok összekapni.?

Ajánlom h kerüljétek az olyan témát amiből tudjátok h csak veszekedés lenne.

ha barátod veszekedős tipus akk változzon meg. de ez fordítva is legyen így.^^

2009. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Négy hónap azért még nem túl hosszú idő, főleg távkapcsolat esetén. Ha már most ilyenre gondolsz, hogy megváltozik-e, saját tapasztalatból mondom, hogy nem fog pozitív irányba megváltozni. Egy kapcsolat elején az ember figyelmesebb, türelmesebb a másikkal, ha már most veszekedtek, mi lesz később. Nekem volt pár veszekedős kapcsolatom, idővel csak rosszabb lett, persze én is reménykedtem, bíztam. A mostani párommal 1,5 éve vagyunk együtt, de még nem veszekedtünk, persze nem mindenben vagyunk egy véleményen, de soha nem indulatokkal szerzünk érvényt akaratunknak. Eddig én sem hittem el, hogy van ilyen. De van! 35L
2009. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na azért nem biztos, hogy menthetetlen a dolog!

Tapasztalatból tudom, a távkapcsolat miatti feszültség, egymás hiánya kiütközhet telefonos, msn-es összeveszés formájában. Jó lenne, ha tudatosítani és kontrollálni tudnátok ezt a jelenséget - de ehhez ketten kelletek!

2009. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Összeveszni apró kis butaságokon szoktunk,pl.: hogy milyen kocsit szeretne venni,a haverja kavarja a sz..t kettönk közt és ö ezt nem hiszi el nekem,hogy a haverja lesz a ludas!!Meg az anyja is elég rendesen beleakar szólni,hogy én ne a pénzére menjek meg még fiatal vagyok és szórakozni akarok a pasikkal és nem lekötni az életem!!Annyira védi az anyját az ö szava az szent és kezd már az agyamra menni!Kivel és mit beszéljek?
2009. márc. 27. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!