Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy már nem...

Úgy érzem, hogy már nem vagyok szerelmes a férjembe-mit csinálnátok? Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

6 éve ismerjük egymást,2 éve házasok vagyunk.Lángoló szerelemnek indult,mással nem éreztem ezt sosem.Ugyanazokat a dolgokat szerettük, ágyban is harmónia, közös célok-minden stimmelt.Ránk szokták azt mondani,hogy "milyen helyes pár",külsőleg is összeillünk.Sokat viccelődünk,vannak közös programok, nem unalmas kapcsolat.1,5 éve saját vállalkozásunk van :én kitalálom a dolgokat és elvégzem a munkát; ő kezeli az embereket, tárgyal és kivitelezi a tervet(ezt nem tudnám).Jól kiegészítjük egymást,együtt verhetetlenek vagyunk.Nem okoz egyáltalán feszültséget a közös munka.Nem volt a kapcsolatunkban semmiféle törés(szakítás,félrelépés,stb)

A férjem idősebb mint én (3 évvel), ő már szeretne kisbabát.Érettnek érzem magam egy gyerekhez és szeretnék is,de ... nem a férjemtől.Nincs senkim, nem is tetszik senki más.Egyszerűen nem érzem azt,hogy ő az a férfi akitől gyerekeket szeretnék.A baba-téma óta kezdem látni a hibáit.Úgy érzem nem szeretem már úgy mint régen.Nem tudom,hogy mit csináljak.Van-e jövője egy kapcsolatnak így? Józan ésszel nézve viszont nem lenne okom panaszra :ez egy jó kapcsolat...


2010. ápr. 15. 17:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Azt hiszem neked pont az a bajod, hogy nincs baj... Pici se... Elkéne mennetek pár napra messze mindentől, üdülni, pihenni.. megbeszélni mindent.. hátha..
2010. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Tipikusan az a hülye nő vagy, /vagy azzá kezdesz válni/, akinek mindene megvan, harmóniában él, mégis baromságokon agyal. Ennek következménye lehet,hogy szétmentek,aztán majd' beledöglesz az elmebeteg döntésedbe,de már késő lesz.
2010. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem gondolkozz el azon, hogy nélküle milyen lenne az életed. ha rendes és nem csal fűvel fával, nem iszik, nem csavarog akkor ilyen pasit nem nagyon fogsz találni. lehet hogy inkább megijedtél a gyerektémától és azért érzed ezt. hány évesek vagytok?

ülj le, vegyél elő papírt ceruzát és írd le mi az ami mellette szól, mi az ami ellene.

ha nem tudsz ellene mit felhozni, akkor egy kicsit meguntad a dolgot, ami nem jelenti azt, hogy el kéne válnotok.

de az is lehet, hogy a közös munka teszi ezt, szükséged van egy kis szabadságra.

2010. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem benne látod a gyermekeid apját akkor mi a büdös francnak mentél hozzá??

Az ember ha szerelmes akkor érzi és tudja,hogy ő lesz a gyermekeim apja vagy anyja...

Te tényleg unatkozol...

2010. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Az azért csak jelent valamit,hogy nem tudnám a gyermekeim apjaként elképzelni (régebben igen)...

Húsvétkor már elutaztunk kettesben valahová.Jó volt,de ez az érzés nem múlt el:(

2010. ápr. 15. 17:48
 6/25 A kérdező kommentje:
én 27,ő 30
2010. ápr. 15. 17:50
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Igazuk van az előttem szólóknak.Nincs bajod,unalmadban kreálsz magadnak.Amíg nem tudsz normálisan gondolkodni,ne is szülj gyereket!Mondd el az itt leírtakat a férjednek,válj el és keress egy olyan pasast,akivel problémáid lesznek.Akkor talán boldog leszel.

Azért gondolkodj el a viselkedéseden!

2010. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon egyszerű!

Légy a férjeddel Őszinte és mond el Neki, mit érzel!!

Add be a válópert, és hagyd a férjed, hogy Boldog legyen egy másik nővel, aki Szeretni fogja!

Te keress Magadnak, olyat, akit szeretni fogsz!!

2010. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy következő kapcsolatod is megfeneklene pár év múlva. Előfordulhat az is, hogy emberileg /és más vonatkozásban/ a másik még értéktelenebb is volna. A helyedben még várnék a kisbabával addig, amíg el nem dől köztetek a vele-vagy nélküle kérdés. A szerelem olyan fagylalt, ami egy idő után olvadni kezd még akkor is, ha nem süt rá a nap.
2010. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem pedig épp itt az idő, hogy új irányba menjen a kapcsolat, akár egy gyerekkel... A szerelem 2-3 év alatt minden kapcsolatban elmúlik. Utána átveszi a helyét a kölcsönös szeretet, megbecsülés, hogy minden rezdülését érzed és ismered a másiknak. ez nagy kincs. Néhány év után új célokat, összetartó erőket kell találni.

Először ott volt nektek a nagy szerelem.

Azután a közös üzleti tervek, a vállalkozás.

Célok nélkül megfeneklik egy kapcsolat. Talán egy kisbaba, egy kis család a következő lépés. Nem kell elhamarkodni, de talán tényleg eljött az ideje.

2010. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!