Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt rá példa, hogy megcsaltak?

Volt rá példa, hogy megcsaltak?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy reagáltál?

Szakítottál/elváltál?

Ha nem, miért?


2011. márc. 19. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen,Elhagytam abban a pillanatban amikor kiderült.Soha nem volt még olyan jó döntésem.:)
2011. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 yuda ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, semmit nem tudok hozzáfűzni - detto.
2011. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Megcsaltak, úgy szerettek,

csaltál s így nem szerethetsz.

Most hát a töltött fegyvert

szorítsd üres szívedhez,


vagy vess el minden elvet

s még remélj hű szerelmet,

hisz mint a kutya hinnél

abban, ki bízna benned."


József Attila 1937

2011. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Igen még ő dicsekedett vele,hogy a munkahelyén bukik rá egy nőci!Aztán rá 1 hétre felhívtam a munkahelyen telefonon,persze szünetben...de épp "dolga" volt!

Még szép,hogy elhagytam!Ne nézzenek hülyének...már csak büszkeségből is!

2011. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

18 éves koromban anno megcsalt az első, szenvedtem mint állat, kimutattam, szakítottunk, tiltakoztam, vissza akartam szerezni minden áron, aztán beletörődtem.

21 éves koromban megcsalt a második, szenvedtem, besértődtem, szidtam az illetőt mint a kutyát, továbbléptem én.

24 voltam amikor megismertem az aktuálist, még nem csalt meg tudtommal, ha megcsal kirakom a lakásból s azzal annyi, kapok jobbat.

A különbség annyi, hogy régebben nagyon ragaszkodtam, hogy csak velem legyen, mással még csak sétalni se merjen elmenni, még haverokkal se... mostanára valamelyest benőtt a fejem lágya (vagy már nem érdekel annyira), megy ahová akar, amikor akar s tisztában van vele, hogy ha megcsal s kiderül akkor befejeztük. Mostanában már gumin tartom, s tudja mennyit bír nyúlni nálam a gumipóráz.


kopik vásik, kerül másik :)

2011. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem megcsalt, gyakorlatilag folyamatosan füzte az addig legjobb barátomnak hitt valaki és ö belement a játékba.

Igaz csak smároltak, de a lényegen nem változtat.

Amikor elmondta kidobtam, elmentem 2 hétre külföldre szó nélkül, ö addig rágta a kefét meg sírt, rájött, hogy ki kell neki. Sajnos hülye voltam és visszafogadtam, csak azért, hogy ne veszítsek, aztán újra beleszerettem.

A vége az lett, hogy miközben Nekem vallott szerelmet egy másik hapsi megkérte a kezét.....pénzes hapsi és öreg is...

2011. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Engem még sosem csaltak meg. Hála Istennek. Nem tudom milyen érzés. Pedig volt jópár barátom.

Hogy miért? Fogalmam sincs. Vagy jó férfiakat fogtam ki, vagy nem mertek megcsalni...Ha szakítottunk akkor is amiatt, mert nem illettünk össze. De ahogy látom ez egy kivételes eset.

23/N

2011. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egyik volt barátom megcsalt. Amikor kiderült, iszonyúan összevesztem vele, de aztán megbocsátottam neki, azzal a feltétellel, hogy ha még egyszer előfordul, akkor repül. Egy év után újra eljátszotta ugyan ezt, akkor tényleg ki is dobtam. Amúgy én úgy vagyok vele, hogy egyszer (szinte) bármit megbocsátok, második esélyt még tudok adni, de többet nem. Aki azt is eljátssza, annak fel is út, le is út.
2011. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen,volt rá példa.A csaj egy telefonhívással,majd egy azt követő sms-el buktatta le a drágát.Utána visszafogadtam a hapsit.Természetesen nem változott meg,ugyanúgy bohócot csinált belőlem.

Azóta felnőttem,és voltam megcsaló is,tehát látom az érem mindkét oldalát,sőt,volt,hogy harmadik fél voltam,ergo szerető.Büszke nem vagyok rá,de jó tanulópénz volt.

2011. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
soha. 26/nő
2011. márc. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!