Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleolvasnátok gyerekeitek...

Beleolvasnátok gyerekeitek naplójába? vagy volt már példa arra hogy bele is olvastatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Tudom, hogy anya válaszára lennél kíváncsi, de mivel ő nem gyk-zik...:D Nekem már anya beleolvasott
2011. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
16%
Én még nem vagyok Anya, de most azt mondom tuti beleolvasnék
2011. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
Az én gyerekem 7 éves, most volt elsős. Ír naplót és ha úgy gondolja, hozza és mutatja, hogy mit olvashatok el belőle. Egyébként soha eszembe sem jutna.
2011. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%

6 évesek a gyerekeim, most kezdtek írni, úgyhogy megvettem nekik az első naplóikat. Amikor van kedvük, írnak bele pár mondatot, vagy rajzot arról, ami épp foglalkoztatja őket. Szeretném rászoktatni őket a naplóírásra, mert szerintem szuper. :)


Na de a lényeg, hogy az övéket olvasom, mert még segítséget kérnek, együtt találjuk ki, mit, hogyan írjanak. De persze ezek még nem komoly dolgok. Amint önállóan is képesek lesznek vezetni, nem fogom olvasni. A magánügyük.

2011. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Még nem vagyok anyuka, de nem olvasnék bele a naplójába. Ha szeretné, úgyis megmutatja, mit írt bele. Ha nem, akkor sem csinálnék ebből problémát!
2011. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%
Nekem anyám már beleolvasott, de aztán megmondta, h aggódott, nem-e túlterhenek engem a felvételivel...
2011. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%

Én nemsoká anya leszel, de szerintem alap bizalmi kérdés, hogy soha nem olvasnék bele a gyerekem naplójába, úgy ahogy párom e-mailjeit sem nézegetem meg soha. Egy gyereknek is joga van a magánszférához.

Az én anyám is roppant kíváncsi és nem is mertem ezért naplót vezetni, mert tudtam, hogy ha megtalálja, lazán elolvassa. Így viszont sok gondolat, probléma "bennem maradt", és ott továbbgenerálódott.

Szóval én a gyermekkori dolgaimból tanulva sem tennék soha ilyet a gyerekemmel.

2011. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%
Régen rossz, ha egy szülőnek a gyerek naplójából kell tájékozódnia arról, mit csinál, mi érdekli.
2011. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
94%

22 éves vagyok, már nagyon régóta írok naplót úgy 12 éves korom óta. Ha valami bánt leírom meg hasonlók, de senki, se Anya se a párom nem olvasott bele! SOHA!

Ha beleolvasott volna én is beolvastam volna biztos, mert minden olyat ami érintette elmondtam Neki a többi meg az én dolgom!

22/N

2011. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Erus22 válasza:
65%

Én se vagyok még anya, de van naplós élményem.

Kamaszkoromban egy olyan sráccal jártam, aki rossz hatással volt rám és anyukám nagyon féltett. Nem tudtunk úgy beszélni, mint régen, attól tartott, hogy drogozok. Pedig jó tanuló voltam és élsportoló. De többet maradtam ki, gyakran akartam bulizni menni azzal a link sráccal, így anya aggódott. Én most már felnőtt fejjel megértem, hogy miért tette. A kamaszkor után újra helyre állt köztünk a bizalmi kapcsolat, így tudom, hogy nem tenné meg újra.

De ha vki beleolvas gyermeke naplójára, legyen nagyon körültekintő! Anya egy részletet félreértett a naplómból mert sok saját szlenget használtam és végül olyanért kaptam büntetést, ami nem is történt meg, de nem hitte el nekem, hiába vittem már én magam a naplót és magyaráztam szóról szóra a leírottakat. :S

2011. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!