Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kétségbeesett lány, mit...

Egy kétségbeesett lány, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

19éves vagyok,soha nem volt még barátom,sőt semilyen tapasztalatom nincsen,álltalában csendes vagyok,de ha olyanok társaságában vagyok,akkor beszédes.Van egy férfi 39éves nagyon egy hullámhosszon vagyunk,valahogy mikor vele vagyok,a jelenléte nyugtató hatással van rám,nem vagyok ideges,és megtud nevetettni,még akkor is ha előtte rosz kedvem volt,hasonlóan gondolkodunk dolgokról.Nem feszélyez a jelenléte mint más korombeli fiúknál,velük nem is igazán találok témát amiről lehetne beszélni.az idősebbekkel valahogy jobban szótértek legyen az nő/férfi.


A kérdésem az hogy szerintetek,honnan tudhatnám meg,hogyan tekint rám ez a férfi,tetszek-e neki,érez e valamit írátántam,azt tudom ,hogy szimpatikus vagyok,mert mondta,de honnan tudhatnám meg ,hogy többet érez e írántam?


Mikor beszélünk,nem mindig nyugodt,van hogy ideges,és egy idő után pakolászik,főleg,ha közel állunk egymáshoz. Köszi


2011. márc. 20. 11:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Elképzelhető, hogy tetszel neki persze. A férfiaknak általában imponál az is, ha fiatalka lányok úgy néznek rájuk. Valami biztos lehetne a dologból csak az a kérdés, hogy mi?

Ha esetleg belemennél vele egy kapcsolatba mindenképp úgy tedd, hogy felkészülsz. Mire? Hogy nem biztos, hogy működni fog, hosszútávú lesz stb. Lebeszélni nem beszélnélek.

2011. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nõs és azért feszélyezett? Vagy talàn azt érzi, hogy szinte lànya lehetnél neki. Mindenképpen ne siesd el ezt a kapcsolatot. Azért 20 év korkülönbség nem kevés.
2011. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

Ha megodható hívd meg vacsorára vagy ebédre (magadhoz vagy étterembe az a Te döntésed) és valami finom bor (1-2 deci nem sok) hátha kicsit feloldja a férfi gátlásait, szabadabban mer beszélni vagy akár közeledni.

22/N

2011. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha sokat keresi a táraságod lehet, hogy tetszel neki... De ha annyira közel álltok egymáshoz, és nagyon akarod őt, próbálj finoman kikezdeni vele. Nem kell, hogy ő úgy értelmezze, hogy rámásztál. De felveszel valami szexi, de nem közönséges ruhát, rámosolyogsz, nevetsz a viccein, néha megérinted a karját. Ezekből már veszi a lapot, és ő is lépni fog, ha tetszel neki.

De azért arra készülj fel, hogy 20 év korkülönbség nagyon sok, főleg úgy, hogy neked még semmilyen tapasztalatod nincsen.

2011. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
19 évesen te ne akarj semmit egy negyvenévestől! Várj pár évet! Azért, mert jól érzed magad mellette, feloldódsz, még nem indok arra, hogy odafeküdj neki. Éretlenül gondolkodsz, talán ezért nem volt még kapcsolatod sem... És ezt nem egy negyvenévessel kell elkezdeni.
2011. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

83% csak barátnője van.


volt olyan mikor én kezdtem a beszélgetést vele,de volt olyan is,hogy ő kezdte a beszélgetést.

2011. márc. 20. 11:22
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

Mi bajuk az embereknek? Egy 19 éves tapasztalatlan lányt egy negyvenéves pali kajaiba taszigáltok???!!


Kérdező: egy ilyen korú pasinak nagyon imponál, hogy egyáltalán ránéz egy 19 éves, csinos, fiatal lány. Persze, hogy kedves veled. De óriási esély van arra, hogy semmit nem akar tőled, csak egy dugást... Ezzel akarod kezdeni a "tapasztalatgyűjtést"? Gondolkodj, és ne csinálj magadból k*t az első alkalommal. Ez a pasi nyilván nyakát töri, hogy tegye neked a szépet, és pont az a célja, hogy te ettől elájulj és lecsússzon a bugyid. Nagyon tapasztalatlan és éretlen vagy, de agyad biztos van... Ne hagyd magad kihasználni. A korkülönbség is nagyon nagy, de maga a szituáció is óvatosságra int.

Vérfagyasztó, hogy egyesek meg még itt adják alá a lovat...

Nem kell prűdnek, meg halálig szűznek lenni, de tapasztalatlanul nem egy 40 éves "kujonnal" kell kezdeni. Oké, flörtöljetek, de húzd meg a határt. Legalábbis várj, ha már lebeszélni nem lehet a pasiról.

2011. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
ha egy 39 éves pasival ennyire jóban vagy és egy hullámhosszon vagytok akkor biztos h akar valamit! általában, az ilyen korban lévő nők/pasik nem véletlenül kerülnek közelebb egy náluk jóval fiatalabbhoz, de azért tartsd kézben a dolgot, lehet csak egyszeri alkalomra kellesz neki, nem tudom, nem ismerem, de figyelj oda mert ez is benne lehet a pakliban.
2011. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
előző vagyok, honnan ismered a pasit?
2011. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

és már volt többször olyan ,hogy ha közel állunk egymáshoz,mikor beszéltünk,és hirtelen meg egyszercsak,megindult kifele a zárt helyiségből,ki,ahol többen vannak,és nem egyedül vagyunk,és ott beszélgettünk tovább.


nem akar egyedül maradni velem,fél kettesben maradni?

2011. márc. 20. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!