Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Egy kétségbeeset...

Miért van ez? Egy kétségbeesett lány

Figyelt kérdés
1 hónapja hagytam abba a gyógyszert,és pénteken meg kellett volna jönnie. 2 napja nagyon enyhe rózsaszínes folyásom van, de még az is sok ha egy tisztasági betétet teszek be, mert éppen hogy csak az a rózsaszín csík van rajta... ez előtt kb 2 hétig nagyon érzékeny volt a mellbimbóm, ami mára elmúlt. Barátommal rendszeresen védekezünk. Ez azért van, hogy késik és meg fog jönni vagy mert terhes vagyok???? Csak normális kommenteket kérek!
2011. júl. 17. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég valószinütlen, hogy terhes lennél, inkább még nem állt vissza a hormonszabályzásod. Ha nem szedsz gyógyszert, akkor nagy valószinüséggel többé nem olyan szabályos a ciklusod, mint a tablettával, mert a természetes hormonok sosem annyira szabályosan vezérelnek, mint a tablettában lévö pontosan kiadagolt mennyiségek. Ezen kivül, ha ideges vagy, akkor attól is lehetnek szabálytalanságok, pár napos késés.


Gondolom, hosszabb ideig szedted, és elfelejtetted, hogy elötte milyen volt, meg hogy hány napos ciklusaid volta, és mennyit ingadozott.


Ne idegeskedj, szerintem minden rendben, csak át kell állnod a másik rendszerre.

2011. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe!

Én két hónapja hagytam abba, beszéltem róla a nődokimmal,azt mondta, azon se lepődjek meg, ha első hónapban nem jön meg,és akár három hónap is lehet, mire visszaáll a szervezetem e régi, normális rendszerébe.-nekem mondjuk mázlim volt,az első és a második hónapban is rendesen megjött, de készülj fel, hogy kb háromszor annyi, mint a gyógyszer idején!

2011. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez lenne az első menstruációd a gyógyszer óta,akkor ez teljesen normális, még nem tisztult ki teljesen a gyógyszer a szervezetedből és a hormonjaid is még keresik a helyüket!
2011. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!