Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami baj van velem, hogy...

Valami baj van velem, hogy nem érdekelnek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Akárhonnan nézem, a legkisebb mértékben sem érdekelnek az olyan dolgok, hogy vallás, politika, világgazdaság és az ilyen 'hazafias' dolgok, stb. Ebből következik, hogy pl nem szavazok meg ilyenek (teszem hozzá, hogy nem is sir a szám aztán, még mielőtt valaki betámadna) mert egyszerüen még a legalapvetőbb politikai dolgokat sem vagyok képes felfogni mert annyira nem érdekel. Viszont körülöttem mindenkit érdekel legalább egy része a felsoroltaknak így hát eszembe jut, hogy akkor biztos velem van a baj. No de mi? Nem érzem hogy valami baj lenne velem, de sokan leszólnak, vagy látom, hogy másokat szólnak le akik hasonlóak hozzám...
2011. márc. 20. 22:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
azért azok a módosítások, amik hatással vannak az életedre, csak érdekelnek! hány éves vagy?
2011. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Nincs baj, ez annak a jele hogy teljesen normális vagy!


Akiket ez érdekel, azokkal valami nem 100, mert nem fogják fel, hogyattól még ők uyganolyan kisemberek maradnak hiába vergődnek a lerágott csonton amit a tv hiradó a "köz" elé vet.


Amiről a közember már tud, az már 3 héttel előtte le van focizva..

2011. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
ezzel én is így vagyok. Sosem nézem a híradót sem. Mindazonáltal tudatában vagyok annak, hogy igenis muszáj lenne valamilyen szinten ismerni ezeket a dologokat, mert ha beszélgetésbe elegedsz valakivel és ilyesmire terelődik a szó, nem állhatok ott kukán, kell, hogy legyen véleményem. Naprakész nem vagyok, egyáltalán nem, de eddig még nem "buktam le" a tudatlanságommal.
2011. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
énis pont ilyen vagyok, és az én életemet nem módosítja semmi főleg nem ha szavazok... enynit erről de gratulálok annak aki harcol meg a pénzét szóra ki az ablakon ilyen hülyeségre, mint pl az orbán meg a gyurcsányék... másra is mehetne az ap énz nem értem egyáltalán miért harcolnak egymás ellen, nem szavaztam senkire, mer utálom mindet
2011. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy ezzel én is így vagyok, és volt már belőle kellemetlenségem, hogy nem tudtam véleményt mondani ilyen témában egy-egy beszélgetés során, de akkor sem érdekel, és én sem érzem, hogy ezzel valami baj lenne. Persze hallgatok híreket, de valahogy az ilyen témájú dolgokra már pár perc múlva nem is emlékszem.
2011. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Tom Benko ***** válasza:
100%
Érdekes, engem is csak érintőlegesen érdekelnek. Politika minimálisan, vallás csak amennyire a munkámhoz kell, gazdasághoz meg teljesen kuka vagyok.
2011. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem bár lehet le fogtok pontozni, de az alapvető műveltséghez hozzátartozik, hogy legalább valamelyikhez hozzá tudunk szólni. Az pedig számomra elképzelhetetlen, hogy valakit nem érdekel a politika rá gyakorolt hatása. A politika, mint elmélet, elhiszem, ha nem érdekel, na de egy diákot csak érdekelnek az oktatással kapcsolatos rendelkezések, csak érdekel egy felnőttet, hogy ki az, aki azt az országot képviseli és irányítja, amelynek ő is aktív részese.
2011. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok, aki ezt nem tudja megérteni és elfogadni azzal nem foglalkozom, főjön ő a saját levébe és keserítse meg az ő életét, h minden nap gyűlölködik vmi politikai vagy vallási vagy akármilyen hasonló dolgon. Tarts ki az elképzelésed mellett, nem vagy ezzel egyedül, de tegyél rá te is magasról, hogy mások mit mondanak!
2011. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

utolsó voltam

azt még hozzá tenném, hogy egy 3,5 éves kapcsolatomnak többek között ezért lett vége, mert a srác folyton rám akarta erőltetni a politikai meg egyéb nézeteit, és hiába kértem, h hagyjon a témával, csak azért is mondta (nem egyszer, 3 éve át folyton), és leszólt érte sokszor, hogy enegem miért nem érdekel... egy ilyen beszélgetés vezetett végül a szakításhoz is

2011. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Erről az jut szembe, amit egy kedves pénztáros néni mondott: már csak sportot nézek, az az egyetlen normális műsor.

Korábban engem is érdekeltek, de azon kívül, hogy nagyon alapszintenn tudom, mi történik az oszágban (előadáson jobb híján újságot olvasok), nem igazán foglalkozok vele. Nyugaton az átlagember azt is ritkán tudja, ki van épp kormányon, nem köztéma, hogy ki mennyit keres, mert mindenki elvan a maga világában, nem foglalkozik olyasmikkel, amin úgy sem tud változtatni, és ez így lenne normális.

2011. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!