Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet-e esélyem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e esélyem egy olyan lánynál, akinek látszólag nem tetszem, nem érdeklem? Mivel tudnám felkelteni a figyelmét? Olyan lányról van szó, akit nemnagyon érdekelnek ezek a párkapcsolati dolgok, de mégis, ha sikerülne?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutass neki egy tízmiliós bankszámlát.
2011. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de sajos nincs, egyéb építő jellegű ötlet???
2011. aug. 9. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
annál a csajnál amelyiknek nem jössz be és nem is akar kapcsolatot semmi esélyed, ezt tapasztalatból tudom
2011. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok az ? XD

Najó, tudom, hogy nem.:)

De engem sem érdekelnek ezek a dolgok, és ráadásnak ha olyan srác nyomulna akit nem is bírok, az nagyon zavaró, idegesítő lenne. Szerintem barátkozz össze vele, és lehet, hogy megkedvel egyszer annyira hogy összejönne veled. De őszintén nem sok reményt látok rá, az ilyen lányokat hagyni kell ^^

2011. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszabb lett azóta, már nem is akar velem nemhogy barátkozni de találkozni sem... Olyan rossz érzés, olyan elveszettnek érzem magam... Mit tegyek? Most mihez kezdek azzal a sok szeretettel, ami bennem van és iránta érzem??
2011. aug. 10. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!