Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy érdekelnek a múlttal kapcsolatos dolgok? én is és ő is komoly kapcsolatot akar! Azért ilyen fontos nekem!

Figyelt kérdés
a barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt! engem érdekelt hogy kikhez volt köze és mit csinált velük!mindig bevallott egy darabot és elvileg már mindent!azt hogy hány emberrel feküdt le az elején elmondta,de apróságok derültek még ki!azt mondja igazat mond de engem annyira zavar a múlt:S érdemes ezzel foglalkoznom?azt mondja engem szeret a legjobban stb..
2011. aug. 15. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. A múltján senki nem tud változtatni. Különben is, ha mást jobban szeretett volna, akkor az a valaki még a jelene volna, nem a múltja.
2011. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt mondta soha senkivel se élvezte a szexet senkitől se kapott törődést!tőlem azt mondja megkapja!de én meg olyan hülye vagyok hogy a múltjáról faggatom:S nekem is rosszul esik..
2011. aug. 15. 18:56
 3/8 napietus ***** válasza:
ha sokáig faggatod még, akkor nem lesz ilyen bajod, mert nem lesz barátnőd. tehát nem, nem normális. amihez közöd van, úgyis elmondja, amihez nincs, ahhoz meg nincs és kész.
2011. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem fontos lenne, és normális, és ha ő is így gondolja, akkor elmondja a múltját is, mert akárhogy is elmúlt, akkor is az ő élete, amit ezután veled fog megosztani!! Faggatni persze nem kell!
2011. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos betegesen faggatom!és sok dolgot azért titkolt el mert félt hogy elveszít!de ezek nem voltak nagy dolgok!
2011. aug. 15. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Hát ez egy (ismerős) ördögi kör akkor, amiből nehéz kiszakadni... Legjobb, amit tehetsz, hogy leültök és próbáljátok FELNŐTT fejjel megbeszélni. Mondd neki, hogy szeretnél őszinteséget tőle, mert komolyan gondolod vele, de nem fogod többet kihúzni belőle! Az én véleményem az, hogy ha nem nyílik meg magától, akkor utóbb úgyis kiderül, és az nem lesz kellemes...

2011. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezt próbálom bele sulykolni!ha később derül ki akkor nagyon ingerült leszek! úgy gondolom ha komolyan tervezünk illik mindenről beszámolni ami a másikat érdekli!egy ördögi kör és most már azt mondja nem hazudik !most kéne hinnem de nehéz
2011. aug. 15. 21:54
 8/8 napietus ***** válasza:

a bizalom első lépése, hogy megbízol benne annyira, hogy megosztja Veled a SZÁMÁRA FONTOS dolgokat.ha már az első lépésnél elbuksz, mi lesz Veled később?


én tuti nem hagynám, hogy faggass, örülj, hogy a barátnőd MÉG tűri.

2011. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!