Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az olyan szülőkrő...

Mit gondolsz az olyan szülőkről, akik így nevelik a lányukat? Szerintem nagyon túlzás!

Figyelt kérdés

A nagyobbik lányukat úgy engedték el fagyizni a 10 perccel arrébb lévő fagyizóba, hogy az apjuk mögöttük ment kb 5 méterrel.

A lány nem barátkozhatott oviban, általános iskolában fiúkkal.

Megnézi az anya, hogy a gyerek kivel msn-ezik, és ha fi, letörölteti a partnerlistáról.

Nem tudja, mi az a szex. Egyszer azt mondta nekem, hogy ő és a testvére "egy szexből valók".

Múltkor voltam náluk, és a nagylány egész délután csak a szobájában ült és rajzolt. Olyan, mint egy zombi... Szinte nem is mosolyog, nincsenek barátai. Anime-meséket néz, és azokba a figurákba szerelmes, róluk áradozik mindig.


szerintem ez baromi nagy túlzás az ismerősöm részéről. Sajnálom a lányokat nagyon. A nagyobbik most 16 éves, a kisebbik pontosan nem tudom, de kb 10 éves lehet.


2011. márc. 21. 16:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
szegény lányt nagyon ki fogják később használni a pasik és ez bizony a szülők hibája lesz.
2011. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
És engem igazából az bánt, hogy ennek a gyereknek sose lesz normális élete. Annyira esetlen szegénykém, hogy néha látom, hogy köszönni nem mer, pedig nem vagyok ám egy ijesztő nőszemély
2011. márc. 21. 16:20
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Rémes. Szerintem ez simán a gyerek veszélyeztetése kategória. Viszont sajnos csinálni nem lehet vele semmit, azt csak akkor lehet, ha a gyerek fizikai veszélynek van kitéve (pl. éheztetik vagy verik). Az a baj, hogy minden h.ülyének lehet gyereke. Meglesz még ennek a böjtje. Nem csoda, hogy a nagylány nem mosolyog. Borzalmas.
2011. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
18%
Nem baj. Annak idején kb minden lányt így neveltek. Nem lesz belőle k.rva, miért baj ez? Nem is kell tizenéveseknek szex-szel foglalkozniuk. Ráér még bőven, s ha rajzolni akar, miért ne rajzolhatna? Tán k.rválkodnia kellene helyette?
2011. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Szülőkkel nem tudsz beszélni?

Vagy a lányokat elhívni valamilyen közös programra, ahol a szülők nincsenek ott?

Pl. könyvtárlátogatás, matekkorrepetálás, vagy hasonló?

És ott elkezdenéd magyarázni nekik a világ dolgait?


A 'sex' szót egyébként tutira az angolból fordította le szegény, mert ott azt jelenti hogy "nem" (tehát hogy férfi-e vagy nő).

2011. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

Én 38 éves anyuka vagyok.Emlékszem amikor általános iskolába jártam volt egy lány osztálytársam akinek volt egy nővére aki akkor lehetett 17-18 éves..Ők nekik is ilyen életük volt.Az osztálytársam csak úgy jöhetett iskolába,hogy vagy az anyja vagy az apja hozta és vitte(már nyolcadikosok voltunk) Ha belegondolok csak a nevére emlékszem..Soha nem tudtuk megismerni őket.Sosem volt lent a játszótéren,hogy velünk játsszon,soha egy buliba sem jöhettek el.Az eredmény az lett,hogy egy nap arra mentünk haza,hogy az osztálytársam nővére kiugrott a hetedik emeletről.Azonnal meghalt..Hogy mi lett sz osztálytársammal nem tudom.Még abban a hónapban elköltöztek..Azóta sem tudom,hogy él-e egyáltalán..

Sajnáltuk a lányokat nagyon..

Remélem a te ismerőseid közül egyik sem tesz meg egy ilyen lépést..

2011. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

De nem normális dolgokat rajzol, mint pl egy fa, vagy park vagy ilyesmik. Anime-figurákat, és komolyan szerelmes beléjük! nem k*rválkodnia kéne, hanem normális életet élnie...


Az anyjával már beszéltem erről. 100%-osan meg van győződve arról, hogy ez normális.


Igazából nem szeretnék a lánnyal kettesben elmenni valahova, mert belőlem is kiszívja az életet amikor beszélgetek vele .. :(

2011. márc. 21. 16:25
 8/30 anonim válasza:
89%
Vannak akik nem engedig a gyerekeiket felnőni.:(
2011. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Szegény. Ez nagyon durva. :S
2011. márc. 21. 16:25
 10/30 anonim ***** válasza:
83%

öcsém..ki az a hülye aki így neveli a gyerekeit? :S

arra nem figyelnek a szülők h elcseszik a saját gyerekeik életét? én még ekkora hülyeséget tényleg nem hallottam. szerintem ezek az emberek nem normálisak. igaz nekem 2 fiam van de ilyet nem csinálnék soha...feleségem most kiakadna rajtuk

2011. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!